Overwatch 2 Kapalı Beta Sürümüne Nasıl Kayıt Olunur?

Overwatch 2 Kapalı Beta Sürümüne Nasıl Kayıt Olunur?
Overwatch 2 topluluk yöneticisi AndyB, hayranların oyunun beta sürümü ve ne zaman yayınlanacağı konusundaki sorularına açıklık getiriyor.

Overwatch 2 topluluk yöneticisi AndyB, hayranların oyunun beta sürümü ve ne zaman yayınlanacağı konusundaki sorularına açıklık getiriyor. Overwatch 2'nin ilk kapalı betası duyuruldu, bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.

Bu kadar çok hayran için uzun bir bekleyişin ardından Overwatch 2 PVP beta nihayet duyuruldu. Onunla birlikte yepyeni haritalar ve daha da önemlisi yeni bir kahraman gelecek. Overwatch 2 oyun direktörü Aaron Keller'ın en son geliştirici güncellemesinde, beta tarihi Nisan ayı sonlarında onaylandı ve kayıtlar şimdi oyuncuların katılması için açıldı. Oyuncular, lansman öncesinde oyunu test etmeyi dört gözle bekliyorlar.

Overwatch 2'nin İlk Betası Hakkında Tüm Önemli Detaylar

FOXNGAME

Aaron Keller, yeni alfa testinin "Blizzard çalışanları, Overwatch League profesyonelleri ve diğer birkaç seçkin grup" tarafından oynanabileceğini ve gelecek betanın daha büyük ama yine de kapalı bir izleyici kitlesi için tüm bölgelerde başlayacağını açıkladı.

Keller, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Bu kapalı beta, oyunla ilgili geri bildirim sağlamalarını isteyeceğimiz daha büyük bir testçi grubunu içerecek. Bu aşamadaki hedefimiz, gelecekteki Beta testlerinde sunucuları daha geniş bir oyuncu tabanıyla stres testine geçmeden önce yeni özelliklerimizi, içeriğimizi ve sistemlerimizi test etmektir." dedi ve Overwatch 2'nin ilk PvP beta sürümünü "lansmanımızdan bu yana sahip olduğumuz en önemli sürüm" olarak nitelendirdi.

Oyuncular, oyunun web sitesinde betaya katılmak için kayıt olabilirler.

───────────────────────────────────────────────────────────

► Metanın En Güçlü ve En Çok Sevilen Overwatch Karakterleri

───────────────────────────────────────────────────────────

Overwatch 2'de Yapılan En Büyük Değişiklikler

Blizzard, tek oyunculu ve işbirlikçi içerik üzerinde çalışmaya devam ederken, devam oyunun rekabetçi çok oyunculu içeriğini oyuncuların eline daha çabuk ulaştırmak amacıyla oyunun PvP ve PvE öğelerini "ayırarak" Overwatch 2 için yayın planını değiştirdiğini söyledi.

PvE, Overwatch 2 deneyiminin ana odak noktalarından biri olmasına rağmen, geliştirici oyunu oyunculara daha erken ulaştırmaya hevesli ve PvE üzerinde çalışmaya devam ederken bu yönleri geçici olarak ayırmak görünüşe göre tek çare.

PvE ve PvP'yi dahil etmenin yanı sıra Overwatch 2, formülde birçok değişiklik getirecek. Kapalı betada oyuncular, önceki iki kişilik üst sınır yerine takım başına yalnızca bir Tanka izin verilmesiyle yeni beş kişilik takım sınırında oynayacaklar. Ayrıca serinin 33. karakteri ve ilk Siyah kadın kahramanı olan Sojourn adlı oynanabilir yeni bir Damage kahramanı olacak.

FOXNGAME

Overwatch 2 beta sürümündeki bir diğer değişiklik, PvP modunun ilk Overwatch ve devam oyununa entegre edilmesidir, yani her iki oyunun oyuncuları daha adil bir oyun deneyimi için yeni kahramanları ve yeni haritaları aynı anda deneyimleyebilecekler. Overwatch 2 beta sürümünde dört yeni harita olacak;

  • Circuit Royal (Escort Haritası)
  • Midtown (Hybrid Haritası)
  • New Queen Street (Push Haritası)
  • Colosseum (Push Haritası)

Blizzard ayrıca, bazıları geçen yıl geliştirici Overwatch rekabetçi çok oyunculu bir 6v6 yapısından 5v5'e geçiş yaptığında ortaya çıkan yeni kahraman çalışmaları vaat ediyor; Orisa, Doomfist, Bastion ve Sombra'nın beta sırasında yeniden çalışmalar göreceğini söyledi.

Overwatch 2 Beta Ne Zaman Çıkıyor?

FOXNGAME

Blizzard Entertainment yaptığı açıklamada, Overwatch 2'nin yeni başlatılan bir kapalı alfa testinde oynanabileceğini duyurdu. Overwatch 2 için daha büyük bir oyuncu grubunu hedefleyen oynanabilir bir beta testi Nisan sonunda PC'de başlayacak.

Kasım ayında Blizzard Entertainment, "Overwatch 2 ve Diablo 4 için başlangıçta öngörülenden daha geç bir lansman planladığını" duyurdu. Şimdi Overwatch 2 betaya giriyor fakat Blizzard alışıldığı gibi Overwatch 2 için herhangi bir çıkış tarihi bildirmedi.

Overwatch 2, PC, PS4, Switch ve Xbox One için geliştiriliyor.


► Overwatch Standard Edition ve Legendary Edition indirimli satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/overwatch

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.