New World Hızlı Seyahat Yolları, Binekler

New World Hızlı Seyahat Yolları, Binekler
New World’de hızlı seyahat etmenin yollarına ve oyuncuları merak içinde bırakan binek sisteminin gelişmelerine bu yazımızda yer verdik.

New World rehberinin 2.bölümünde haritada hızlı seyahat (fast travel) etmenin yollarını ve çok merak edilen bineklerin oyuna dahil edilip edilmeyeceğini konuşacağız.

New World çıkışını yapalı çok fazla olmadı ve çıktığı günden beri oyuncular tarafından büyük rağbet görmeye devam ediyor. Oyunun haritasının devasa olması sebebiyle oyuncuların seyahat etmek için bazı pratik yollar araştırdıklarını biliyoruz. Seyahat süresini kısaltmak için daha önceki yazımızda handa kalmak ve kamp kurmak gibi seçeneklerden bahsetmiştik. Peki, bu seçenekler haricinde New World’de hızlı seyahat etmenin diğer yolları nelerdir?

─────────────────────────────────────────────

► New World Başlangıç Rehberi – Seri 1

─────────────────────────────────────────────

New World’de Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?

New World henüz bir binek sistemine sahip olmadığından, oyuncular Aeternum’u yaya olarak keşfetmek zorundalar. Ancak, haritayı hızlıca gezmenin iki adet yolu mevcut. Birincisi kaldığınız hana anında geri dönebilmenizi sağlayan “recall” özelliği. Bu özelliği kullanırken iyi düşünmekte fayda var çünkü “recall” özelliğinin kullanımından sonra tekrar kullanılabilir olması için 1 saatlik bir bekleme süresine girmesi gerekiyor. Bu sebeple akıllıca kullanmanız gerekebilir.

FOXNGAME

İkinci seyahat yolu ise oyunun bir diğer özelliği olan “fast travel” yani direkt çevirecek olursak hızlı seyahat. Size büyük bir zaman kazandırabileceği gibi New World’de hızlı seyahat yaparken bol miktarda Azoth harcıyorsunuz. Elinizdeki miktarı gözeterek, oyundaki yerleşkeler arasında sadece bir yerleşkede bulunmak şartıyla hızlı seyahat edebilirsiniz.

New World'de Hiç Binek Var Mı?

New World binek sistemi geliştirici şirketin henüz gündeminde değil yani bu sorunun cevabı üzülerek söylüyoruz ki hayır. Oyunun yönetmeni Scot Lane, yaptığı bir röportajda New World’de neden binek olmadığını şu cümlelerle açıklıyor; “Oyun henüz içinde bineklere ihtiyaç olunacak kadar büyük bir haritaya sahip değil”

FOXNGAME

New World’e Binekler Ne Zaman Gelecek?

New World’ün yönetmeni Scot Lane bineklerin eninde sonunda oyuna eklenmeleri gerektiğini bizzat söyledi. “Bir noktada binekleri oyuna eklemek zorunda kalacağız ama oyun ne zaman bineklerin gelmesini gerektirecek kadar büyürse.” diye ekledi.

New World’e bineklerin gelişi oyunun ilk büyük güncellemesi ile olabilir. Fakat, bu henüz doğrulanan bir bilgi değil maalesef.

Haberler, Aeternum’u sadece iki ayak üstünde keşfetmek zorunda kalacaklarını düşünen oyuncuları rahatlatacak nitelikte. Geliştiriciler oyuna binekleri eklemek istediklerinde bu olabilecek en yakın büyük güncellemeyle olacak. Oyunculardan alınan geri dönüşleri baz alarak bunu rahatça söyleyebilsek de şu anlık bineklerin New World’e ne zaman geleceği bir spekülasyondan ibaret.

Bu makalede oyuncuların New World’de ağızlarından düşürmedikleri binek konusundaki gelişmelere ve söylenenlere ışık tuttuk. Amazon Games’in devasa büyük mmorpg oyunu New World’e büyük bir güncelleme geleceğini biliyoruz ve güncellemenin binekleri de içermesini umuyoruz. New World hakkındaki gelişmeler ve rehberler için takipte kalmayı unutmayın!


► Güvenilir ve indirimli New World satın almanın adresi Foxngame: https://www.foxngame.com/new-world

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.