New World 1.1.1 Yama Notları Yayınlandı

New World 1.1.1 Yama Notları Yayınlandı
New World 1.1.1 yama notları çıktı. Bug fix’lerin yanında Jewelcrafting, Void Gauntlet ek olarak Motes için de değişiklikler mevcut. Yanlışlıkla oyundan kaldırılan Horticulturist Armor bu yama da oyunculara geri verildi.

New World 1.1.1 yama notları çıktı. Bu yamada oyuncuları çoğunlukla Kasım ayı güncellemesinden kalan hata düzeltmeleri bekliyor. Bug fix’lerin yanında Jewelcrafting, Void Gauntlet ek olarak Motes için de değişiklikler mevcut. Mote toplama mekaniğinde bazı değişikliklere gidildi, yanlışlıkla oyundan kaldırılan Horticulturist Armor oyunculara bedava verildi. Ayrıca housing eşyalarını alıp satma, yer değiştirme özelliği ve hurdaya çevrilebilmesi geri geliyor. Amazon Games oyunculara güncellemeyi anlayışla bekledikleri ve forumlarda geri dönüş sağladıkları için müteşekkir olduğunu belirtti. Geliştiriciler, New World’ü oyuncuların isteklerine göre şekillendiriyorlar. İsterseniz 1.1.1 güncellemesinde Aeternum’da neler olduğuna bakalım. 

FOXNGAME

New World Güncelleme 1.1.1 Yama Notları

New World 1.1.1 yama notlarında mote’lardan başlayarak oyuncuları neler beklediğinden bahsedelim. New World’de elemental düşmanlardan “mote” düşürüyoruz. Bu mote denilen element parçacıklarını zırhlarda, silahlarda, büyülerde, evimizde ve hemen hemen üretimin her alanında farklı amaçlarla kullanıyoruz. Mote toplama sisteminde bir hata düzeltme bir de değişiklik mevcut.

─────────────────────────────────────────────

► New World Azoth Staff (Asa) Nasıl Elde Edilir?

─────────────────────────────────────────────

♦ Elemental düşmanlardan düşen mote değişiklikleri

 • Elemental düşmanlardan fazla mote düşmesini sağlayan hata giderildi.

 • Mote düşme oranı azalırken elemental düşman canlanma sayısı dengelendi. Bu düşmanlarla karşılaşmamızın asıl amacının zorlayıcı bir deneyim yaratmak olduğu belirtildi. Fakat oyuncular bu yaratıkları mote elde etme kaynağı haline getirdiği için sayıları azaltıldı. Oyuncular elemental plant ve taş toplamaya geri dönecekler. Böylece trading skill seviyeleri artmış olacak.

♦ Kaybolan Horticulture zırh seti

New World’ün geçtiğimiz yamasında oyuna eklenen fakat yanlışlıkla kaldırılan Horticulture zırh seti geri getirildi. Geliştiriciler oyuncuların kendi emekleri ile elde ettikleri bu seti sildikleri için özür dilediler. Kaybolan set parçaları bu yama ile envanterinizdeki Rewards Chest kısmına getirildi. Harvester setini hangi seviyede edindiyseniz aynı şekilde geri alacaksınız. Zırh seti bütün karakter seviyelerinde kullanılabilir olacak. Sandığı açtığınızda 5 adet eşya kazanacaksınız.

 • Harvester Hat

 • Harvester Shirt

 • Harvester Gloves

 • Harvester Pants

 • Harvester Shoes

♦ Housing

 • Ev eşyalarının alım satımı, yer değiştirme ve hurdaya çevirme özellikleri geri getirildi.

♦ Crafting

 • Jewel üretimlerinin yeterli trading skill tecrübe puanı vermemesine yol açan hata giderildi.

 • Artık üretimini yaptığınız her yeni materyal daha fazla tecrübe puanı verirken zaten ürettiğiniz materyaller daha az tecrübe kazanmanızı sağlayacak. Yapımcılar bu değişikliği oyuncuları yüksek seviye üretimlerle uğraşmaları ve onları daha fazla ödüllendirmek için getirdiklerini söylüyorlar.

♦ Trading

 • Oyuncuların yerleşim bölgelerindeki storage shed’lerde buy order doldurmalarına engel olan hata giderildi.

─────────────────────────────────────────────

► New World Faction: PvP ve PvE Görev Rehberi

─────────────────────────────────────────────

♦ Sunucular

 • Sunucu birleşimleri için teknik çalışmalar yapıldı.

 • Savaş performansı geliştirildi.

♦ Genel Hata Düzeltmeleri

 • Void Gauntlet – Oblivion yeteneğinin silah değiştirince bekleme süresine girmemesine sebep olan hata giderildi.

 • Void Gauntlet – Oblivion yeteneği kullanıldığında consumable etkilerinin silinmesi hatası düzeltildi.

 • Yüksek kademeli Jewel üretimlerinin az miktarda tecrübe puanı kazandırması sorunu giderildi.

 • Oyuncuların “Lumberjack” başarımını kazanmalarını engelleyen hata düzeltildi.
   

New World yeni yama notları ile birçok hatanın giderdiği su götürmez bir gerçek. Bu güncellemede oyuncuların envanterinden kaybolan eşyalar geri gelirken, mote toplama tarzının değiştirildiğini ve housing işlemlerinin kullanıma açıldığını görüyoruz. Gelen değişiklikler oyuncuların geri dönüşleri doğrultusunda yapılıyor. Bir sonraki yamada görüşmek üzere!


► Hızlı ve güvenilir New World satın almanın tek adresi Foxngame! Linke tıklayarak indirimli New World satın alabilirsiniz: https://www.foxngame.com/new-world

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.