NBA 2K20 Demosu ve MyPlayer Fragmanı Yayınlandı

NBA 2K20 Demosu ve MyPlayer Fragmanı Yayınlandı
MyPlayer ile kariyer modunu keşfedin, daha fazla bilgi için detaylar makalede yer almaktadır.

PlayStation 4 ve Xbox One'da NBA 2K20 için bir demo yayınlandı. Birden fazla MyPlayer yapısı oluşturup test etmeye başlamak için indirebilirsiniz, birkaç hafta sonra piyasaya sürüldükten hemen sonra tam oyuna girebileceksiniz. Bu sıra dışı bir demo, karakter yaratıcısını sahadaki aksiyondan daha fazla keşfetmenize izin veriyor. Farklı oyuncu arketipleri oluşturmak için rozetleri ve nitelikleri ayarlayabilirsin, yeterince ince ayar yaptıktan sonra, MyPlayer'ınızın nasıl işlediğini test etmek için Toronto Raptors ve Golden State Warriors arasındaki son sezonun NBA Finalistleri ile bir rövanş atabilirsiniz.

2K kısa süre önce NBA 2K20'nin kariyer modu için yeni bir fragman yayınladı, bu da yaklaşmakta olan oyunun hikaye modunda MyPlayer'ınızın neler yapacağı hakkında bize bir fikir verdi. Idris Elba, Rosario Dawson, Thomas Middleditch ve Ernie Hudson, basketbol serisinde NBA süperstarı ile birlikte ve ara sıra aktör LeBron James ile birlikte oynuyorlar.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, James bir kez daha 2K'nın en son oyuncusu. İlk 20'nin geri kalanının nasıl sıralandığını görmek istiyorsanız, çok yakında sıralama listesini de yayınlayacağız. NBA 2K20 nihayet WNBA’yı da bu yıl da Play Now ve Season modlarında kullanılabilecek 12 ekiple ekliyor. Ligin öne çıkan oyuncularından bazıları oyuna eklendi; ayrıca taraftarların bayanlar liginden görmeyi bekleyecekleri animasyonlar ve oyun stilleri de düzenlendi. NBA 2K20 ile ilgileniyorsanız ve demo tam olarak size bir fikir sunmuşsa, PS4, Xbox One, Switch ve PC için 6 Eylül’de çıkış yapacak.

Hemen NBA 2K20 satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.