Nathan "leaf" Orf Cloud9 Blue Valorant Kadrosuna Katıldı

Nathan "leaf" Orf Cloud9 Blue Valorant Kadrosuna Katıldı
Eski profesyonel CS: GO oyuncu olan Nathan "leaf" Orf bir süre önce Valorant'a geçiş yapmıştı. Cloud9 oyuncuları ile deneme süresinin başarılı bir şekilde tamamlayan leaf nihayet kadroya resmi olarak dahil edildi.
Emekli Kuzey Amerika profesyonel CS: GO oyuncusu Nathan "leaf" Orf, nihayet aylar sonra Cloud9 Blue Valorant kadrosunun resmi bir parçası oldu. Organizasyonun sahip olduğu iki Valorant kadrosundan biri olan Cloud9 Blue, Tyson ‘’TenZ’’ Ngo ’nun, kariyerine içerik yaratıcısı olmaya karar vermesinin ardından takım için yeni oyuncular arayışındaydı. Valorant Kuzey Amerika First Strike turnuvasında hayal kırıklığı yaratan performansının ardından takım, Aralık ayında kaptan Josh ‘’Shinobi’’ Abastado ile yollarını ayırdı ve Leaf ile anlaşması uzun sürmedi.
 Cloud9 Blue ile bir deneme süresi gerçekleştiren Leaf, etkin performans ve başarısının ardından Valorant kadrosuna resmi olarak katıldığını şu sözlerle duyurdu:

"Cloud9 ile Valorant'a katıldığımı duyurmaktan gurur duyuyorum. Bir süredir onlarla oynuyorum, nihayet işi resmiyete dökmek güzel, arkadaşlarımla Valorant oynamayı dört gözle bekliyorum."


► Valorant Haritalarına Özel Gözcü Seçim Rehberi2018’den beri Rugratz, Gorilla Gang ve Chaos Esports Clup gibi takımlar için CS: GO oynayan 17 yaşındaki profesyonel oyuncunun Valorant’taki rolü şu an tam bilinmiyor fakat Valorant ‘ın rekabet sahnesinin en yetenekli oyuncularından biri olan TenZ’in yerini doldurması gerekecek.

Son duyuru tweetinde Nathan "leaf" Orf şunları söyledi:
 

"Muhtemelen oyundaki en iyi oyunculardan biriyim. Kesinlikle bu kadar yetenekli olduğumu düşünüyorum."


Cloud9 Valorant Kadrosunda Çeşitlilik

Leaf, ajan havuzunda oldukça çok yönlü olduğu biliniyor ve son NSG Kış Şampiyonası sırasında Omen, Killjoy, Cypher ve Reyna ile bazı muhteşem performanslar sergiledi. Valorant ’ın ilk uluslararası turnuvası Şampiyonlar Turu’na birkaç gün içinde başlayacak olan Cloud9, rekabetten önce 5 kişilik kadrosunu sağlamlaştırmaya çalıştırıyor. Leaf ‘ten çok memnun olan Son "xeta" Seon-ho, kadro için sağlanan bir sözleşmenin de çok yakında tamamlanması beklenmektedir.


Cloud9 Blue, Leaf ile röportaj yaptıkları bir video ile imzayı açıkladı. Takımla olan tutkularını şu sözlerle detaylandırıyor.
 

"Şahsen ben oyundaki en iyi oyunculardan biri olmak istiyorum ve kesinlikle bunu yapmak için yeteneklere sahip olduğumu düşünüyorum. Kendim söylersem oldukça iyi bir CS oyuncusuyum ve oyundaki en iyi oyunculardan biri olmanın kesinlikle mümkün olacağını düşünüyorum.’’► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.