Mortal Valorant Oyunu İle Göz Doldurdu

Mortal Valorant Oyunu İle Göz Doldurdu
Pubg Mobile yasaklanmasının ardından Valorant oynamaya başladı, detaylar makalede.
Her gün PUBG Mobile profesyonellerinin tamamen farklı bir platformda tamamen yeni bir oyuna geçtiklerini görmüyoruz. Ancak Hindistan'da son zamanlarda oyuna getirilen yasak, birçok kişiyi duruma adapte olmaya zorladı ve Naman "Mortal" Mathur, tamamen yeni bir şey denemek için Valorant'ı tercih eden kişilerden biri. PUBG Mobile yasağının ardından Mortal, parmaklarını çalıştırarak Rocket League, Fall Guys ve Among Us yayınları da yaptı.

Mortal, PUBG Mobile yasağına rağmen, Hindistan'daki en popüler ve ünlü video oyunu yayıncılarından biri olmaya devam ediyor. Belirli oyunlar konusundaki becerisi oyunlara rahatlıkla adapte olmasını sağlıyor, bu yüzden Valorant'ı Team 8Bit ile denediğinde ve yayınladığında, hayranları için güzel görüntüler ortaya koydu.Mortal, Valorant'ta 'MortaL' kullanıcı adı altında oynuyor. Bununla birlikte, şu anda ne kadar süre devam edeceğinden emin değiliz, ancak gelecekteki yayınlarda bunu açıklayacağından eminiz. Team 8Bit'e karşı oynanan maçlarda Mortal, oyuna yeni başlayan biri için bazı inanılmaz refleksler ve sağlam nişan becerileri gösterdi. Tüm haritalarda Sage oynadı ve hatta ekibinin kazanmak için 1-9 arası bir pozisyondan geri dönüş yaptığı Ascent'teki ikinci haritada mükemmel bir performans sergiledi.

Ancak, sadece doğal oyun içgüdülerine sahip olmak, onu Mortal yapan şey değildir. Hangi oyunu oynarsa oynasın, çok beyinsel bir oyuncu ve Valorant'ta da bunu gösterdi. Mortal, Barrier Orb yerleşimlerinde oldukça iyid hatta çoğu Valorant oyuncusu, Sage duvarlarını o kadar iyi nasıl kullanacaklarını bilmiyor, ancak Mortal, Barrier Orb'un temel mekaniğini çok kolay kavramışa benziyor. Düşman ekibinin yolundaki ilerlemelerini engelleyebilen çok sayıda akıllı Barrier Orb oyunu yaptı. Sonuç olarak Mortal, Riot'un yeni FPS oyununda çok iyi performans sergileyerek izleyicilerine daha çok yayın umudunu aşıladı.

Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.