Mortal Shell Oyunu Dark Souls ve Warframe karmasına benziyoru

Mortal Shell Oyunu Dark Souls ve Warframe karmasına benziyoru
Diğerleriyle benzer Özellikler Taşıyan bir oyun Mortal Shell

Metro Exodus, Ghost of Tsushima, World of Warcraft ve daha fazla oyunun arkaplanındaki geliştiricilerden, Dark Souls etkilerine sahip bir aksiyon RPG olan ve bu yıl Xbox One, PS4 ve PC'de piyasaya sürülecek olan Mortal Shell geliyor.

Mortal Shell, geliştirici Cold Symmetry'den, doğrusal olmayan bir açık dünyayı keşfederken silahları ve becerileri geliştirmenize izin veren rol oynama unsurları ile From Software's Souls serisi tarafından popüler hale getirilen kasıtlı savaşları içeriyor. Aşağıdaki tanıtım fragmanı, korku odaklı bir atmosfer ile bize oyunun hikayesini yansıtıyor.

Mortal Shell'in öne çıkan bir yönü kabukların kendisidir. Her biri farklı dövüş stilleri ve yetenekleri ile oynayacak olan düşmüş savaşçıların boş bedenlerini fiziksel olarak giyeceksiniz. Bir mermi ile rahat edip daha da yükseltebilirsiniz, böylece oyun tarzınızı seçebilir ve üzerine eşya ve silahlarla uyum sağlayabilirsiniz.

Mortal Shell, sadece 15 çalışandan oluşan Soğuk Simetri ile iki yılı aşkın bir süredir geliştirilmektedir. Üç kurucu ortağı - Andrew McLennan-Murray, Anton Gonzalez ve Vitaly Bulgarov - sonunda stüdyo çalışmalarını sergilemekten heyecan duyuyor.

Mortal Shell için oynanacak ilk Testin ayrıntıları henüz bilinmemekle birlikte, beta'yı oyunun resmi web sitesinde oynamak için başvurabilirsiniz.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.