"Mortal Kombat" Filmi Çok Yakında Netflix'e Geliyor

"Mortal Kombat" Filmi Çok Yakında Netflix'e Geliyor
Nisan ayında Netflix'e geliyor

Netflix, Nisan ayında akış ağına gelen tüm yeni TV şovlarını ve filmlerini onayladı ve 1995 orijinal canlı aksiyon Mortal Kombat filmi de yeni eklemeler arasında.

İlk video oyunu filmleri arasında yer alan film, 1 Nisan'da başlıyor ve hayır, bu bir 1 nisan şakası değil. İşte Netflix'ten Mortal Kombat'ın eklendiğini açıklayan bir mesaj.

Mortal Kombat'ın yönetmeni Paul W.S. Anderson. Evli olduğu oyuncu Milla Jovovich'in oynadığı milyar dolarlık brüt Resident Evil serisini yönetmeye devam etti. Anderson ayrıca, bu yılın ilerleyen dönemlerinde hit tiyatrolara sahne olacak Monster Hunter filmini de yönetiyor.

Orijinal Mortal Kombat filmi 1995 yılında dünya çapında 122 milyon dolar kazandı ve 1997'de dünya çapında izlendi.

Mortal Kombat, Christopher Lambert'i Raiden, Robin Shou ise Liu Kang ve Linden Ashby'yi Johnny Cage olarak canlandırdı. Talisa Soto, Kitana'yı oynuyor.

Avustralya'da çekilen yeni bir Mortal Kombat filminin Ocak 2021'de gösterime girmesi bekleniyor (sinemaların o zamana kadar yeniden açıldığı varsayılarak). Filmin yönetmenliğini Aquaman yönetmeni James Wan üstleniyor ve yönetmenleri Avustralya reklam yönetmeni Simon McQuoid yönetiyor.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.