Monster Hunter World: Iceborne kaybolan dosyları kurtarıyor, Capcom araştırıyor.

Monster Hunter World: Iceborne kaybolan dosyları kurtarıyor, Capcom araştırıyor.
Çok sayıda kullanıcı, oyunun bulut dosyalarının silindiğinden şikayetçi.

Monster Hunter World: Iceborne PC'ye geldi, ancak herkes bir durum iyi gitmiyor. Steam ve Reddit'teki birkaç oyuncu, güncellemenin kayıt dosyalarını sildiğinden şikayet ediyor, bu da bazı durumlarda yüzlerce saatlik oynanışa mal oldu.

Iceborne güncellemesini yükledikten sonra, sorundan etkilenen oyunculara oyun içi uyumlu bir kayıt dosyasının bulunamadığı söyleniyor. Dolayısıyla kayıtları silinmiş oyuncular oyuna baştan başlamak durumunda kalmışlar. 

Bir teori, bazı modların varlığının uyumluluk sorunlarına neden olabileceği yönünde, ancak en az birkaç oyuncu, Bir oyun moduna sahip olmamasına rağmen kayıtlarının kaybettiklerini söylemiştir. Başka bir olasılık, uzun süre devam etmeyen oyuncuların kaydetme biçimlerini değiştiren bir güncellemeyi kaçırmış olmaları ve Iceborne'un eski kaydetmeleri okuyamaması olabilir. Bir Capcom temsilcisi, ekibin şikayetlerden haberdar olduğunu ve konuyu araştırdığını ancak henüz kesin bir şey bulamadığını söyledi.

Henüz Iceborne güncellemesini çalıştırmadıysanız, ancak bunu yakında yapmayı planlıyorsanız, Steam \ Kullanıcı verilerinde (bulabilmeniz gereken) herhangi bir şey yapmadan önce kaydetmelerinizi manuel olarak yedeklemeniz önerilir.  Kaydetmeleriniz zaten silinmişse, MHWSaveTransfer yardımcı programı ve her ikisi de NexusMods'tan (Steam kullanıcısı nomotg aracılığıyla) edinilebilen bu "Iceborne Ready" sistemiyle geri yükleyebilirsiniz.

Alternatif olarak,  Capcom'un bu sorunu çözmesini bekleyebilirsin. 

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.