FOXNGAME
Canlı Destek

Lotus Haritasının En İyi Valorant Kontrol Uzmanı Ajanları

Lotus Haritasının En İyi Valorant Kontrol Uzmanı Ajanları
Valorant Lotus haritası için en iyi kontrol uzmanı ajanlarını katman listesine göre sıraladık.

Valorant'taki her harita, kendine özgü tasarımlara ve mimariye sahiptir. Doğal olarak, bazı ajanlar belirli haritalar için diğerlerinden daha uygundur. Bu nedenle, seçilen haritalarda en yüksek kazanma şansını sağlamak için doğru karakteri seçmek önemlidir. 

Lotus, Hindistan'da bulunan Valorant'ın en güzel haritalarından biridir. Pearl'den sonra Omega Earth'teki ikinci haritadır. Harita, Haven'a benzer 3 siteli bir düzene sahiptir. Ayrıca Riot Games, haritaya benzersiz olan iki adet döner kapı ekledi.

Bu katman listesi, mevcut Valorant metasına dayalı olarak 6.00 yaması yayınlandıktan sonra güncellendi. Listeyi meta değişiklikleriyle güncellemeye devam edeceğiz.

───────────────────────────────────────────────

► Valorant Lotus Haritası İçin En İyi Gözcü Ajanlar

───────────────────────────────────────────────

Lotus Haritasındaki En İyi Kontrol Uzmanı Ajanları

Lotus, 6.00 yamasında Valorant harita havuzuna eklendi. Omega Earth'te bulunan ikinci haritadır. Lotus'u diğer haritalardan farklı kılan şey, 3 sahalı bir düzen ve yakın mesafe savaşlarını büyük ölçüde destekleyen küçük ayrılmış alanların birleşimidir.

İyi bir kontrol uzmanı oyuncusu, bir takım için bir maçı tersine çevirebilir. Düellocu ve fragger oyuncuların başı sıkıştığında, yardım için oldukça kullanışlı ajanlardır.

Astra

FOXNGAME

Bu harita, uzman bir Astra oyuncusu için bir cennet olabilir. Takım arkadaşlarının üç bölgeden herhangi birini daha hızlı koşturmasına yardımcı olacak tüm araçlara sahip. Nova Darbesi ve Çekim Alanı sayesinde takım arkadaşlarının sürekli virajların farkında olması gerekmiyor.

Yetenekleri, saldırırken numara yapmaya ve sadece Saldırganın tarafında değil, aynı zamanda üç bölgeyi de savunmak için çok uygundur.

Brimstone

FOXNGAME

Brimstone'un dumanları Lotus'ta gerçekten faydalıdır. Brimstone'un dumanlarını kullanarak, temelde herhangi bir sitenin kontrolünü herhangi bir zayiat olmadan ele geçirebilirsiniz. Dahası, Brimstone'un Molotof dizilişlerini öğrenmek size her iki tarafta da ek avantaj sağlayabilir.

Omen

FOXNGAME

Lotus'ta size smoke yeteneğiyle birçok seçenek sunacağı için Omen'i seçebilirsiniz. Oyuncular, düşman takımlarının kafasını karıştırmak için özellikle Omen'in ışınlanma özelliğini kullanabilir.

Ek olarak, harita üç site ile oldukça büyük olduğundan, Omen’in Gölgelerin İçinden yeteneği, oldukça kullanışlı olacaktır.

Harbor

FOXNGAME

Harbor zorlayıcı bir seçim olabilir, ancak Lotus'ta en iyi seçim olmayabilir. Bir Kontrolör olarak, Harbour'ın yetenekleri tek başına ekibinizin herhangi bir bölgeye saldırmasına veya yeniden ele geçirmesine yardımcı olmaz. Kısa bir süre için işe yarayabilir, ancak düşmanlar yakında ekibinize karşı koymayı öğrenecek. Ancak Harbour'un ultisi, geri alma ve saldırı için çok etkili olacaktır.

Viper

FOXNGAME

Viper'ın yetenekleri kullanışlı olsa da, haritanın farklı düzeni nedeniyle Lotus'ta fazla değer sağlamazlar. Tek başına Viper'ın İni ile A veya B sitelerine tamamen saldıramazsınız, bu da sizi ve ekibinizi beklenmedik oyunlara karşı savunmasız hale getirir.

Valorant'ta her kontrol uzmanı benzersiz ve kullanışlı yetenekleri vardır. Düzgün kullanılırsa, herhangi bir karakter sizi kusursuz bir galibiyete götürebilir. Ancak, belirli haritalar için bazı kontrolörler her zaman diğerlerine göre tercih edilir.


► Bölüm 6 Savaş Bileti'ne Foxngame ile daha uygun fiyata sahip olun. %18 indirimli Valorant VP satın almak için tıklayınız. 

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}