Lost Ark Ne Zaman Çıkacak? & Nasıl Bir Oyun?

Lost Ark Ne Zaman Çıkacak? & Nasıl Bir Oyun?
Uzun zamandır Avrupa ve Kuzey Amerika’da merakla beklenen MMORPG Lost Ark ne zaman çıkacak? Nasıl bir oyun? Çok daha fazlası makalede yer almaktadır.

Uzun yıllardır batı tarafındaki oyuncuların beklediği Lost Ark ne zaman çıkacak? Ülkemizde de zamanında büyük ses getiren Lost Ark, sonunda batıda tam çıkışını yakın zamanda yapacak gibi duruyor. Asıl çıkışını 4 Aralık 2018’de Kore’de yapan Lost Ark, batıda ismini duyurmasına rağmen Avrupa ve Kuzey Amerika bölgesindeki oyuncularla buluşamamıştı. Tripod Games ve Smilegate RPG stüdyoları tarafından geliştirilen oyun, Amazon Games’in katkılarıyla Steam platformuna tam sürüm çıkışını yapacak. Oyunun Korean Game Awards’da tam altı adet ödül kazandığını da söyleyelim. Peki, nedir bu Lost Ark? Oyunun tam çıkış tarihi ne zaman olacak? İsterseniz elimizdeki bilgilere beraber bir bakalım.

Lost Ark Nedir? & Nasıl Bir Oyundur?

FOXNGAME

Lost Ark bahsettiğimiz gibi 2018’in Aralık ayında Kore’de çıkışını yapmıştır. Aynı zamanda 2013 yılında duyurulduğundan beri dünyadaki bütün MMORPG sever oyuncular tarafından merakla beklenmiştir.

Çok oyunculu rol yapma (MMORPG) oyunu olan Lost Ark, aynı türdeki oyunlar gibi içerisinde renkli bir dünya, bol bol görev, zindan, silah ve karakter sınıflarına ev sahipliği yapmaktadır. İçerisinde inanılmaz fazla oyun materyali bulunduran devasa oyun, 14 adet karakter sınıfını seçebileceğiniz geniş bir class çeşitliliğine sahip.

Lost Ark Ne Zaman Çıkacak?

FOXNGAME

Lost Ark’ın aslında 2018 yılında Kore’de çıktığını söylemiştik. Rusya için 2019 yılında açık beta, Japonya için 2020 yılının ortaları gibi kapalı betaya açıldı.

Oyun aslında 2021’in sonlarına doğru çıkışını iki yeni bölgede gerçekleştirecekti. Ama yapımcılar attığı bir tweetle Lost Ark çıkış tarihini 2022 yılının erken aylarına ertelemek zorunda kaldıklarını belirtti.

Yapımcılar “Haziran ayında yapılan kapalı alpha testinden gelen geri dönüşlere ve Kore’de halihazırda oynanan oyunun durumuna göz gezdirdiğimiz zaman oyunun tam çıkışını yapabilmesi için bir gecikmenin gerekli olduğuna karar verdik.” diye durumu açıkladılar.

Aynı zamanda oyunun yapımcıları “Oyunun uzun süredir beklenildiğini biliyoruz ve kararına vardığımız bu gecikmeyi oyunu oyunculara en iyi şekilde sunabilmek aynı zamanda Amazon Games ve Smilegate RPG’nin emeklerinin karşılığı için kullanmak istiyoruz” diye eklediler.

Yine de henüz oynama şansı bulamayan oyuncuların canlarını sıkmalarına gerek yok. Lost Ark geçtiğimiz hafta kapalı beta için oyunu satın alan oyunculara kapılarını açtı. Uzun lafın kısası Lost Ark oyuncular tarafından deneyim edildi ve firmaya geri dönüşler sağlandı bile.  

Lost Ark yakında Avrupa ve Kuzey Amerika’daki oyuncularla buluşacak. Çıktığı zamandan beri Kore’de devasa bir oyuncu kitlesine zaten sahip. Lost Ark’ın tam çıkışını oyuncular heyecanla bekliyorlar. Oyun ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak ve heyecana ortak olmak için takipte kalın!


Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın!

Instagram

Twitter

Youtube


► Güvenilir ve indirimli Lost Ark satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/lost-ark

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.