LoL Yaması 10.25 Profesyonel Oyuncu Eşya Öneri Sistemi

LoL Yaması 10.25 Profesyonel Oyuncu Eşya Öneri Sistemi
League of Legends oyuncuları, profesyonel oyuncuların nasıl eşya dizilimi sağladığını görebilecek.

League of Legends 11. sezon öncesi yaması 10.23, oyuna bir çok eşya değişikliği getirdi ve bu, oyunda satın alma ve eşya etkileşimlerinin pek çok işleyişini ortadan kaldırmaktadır. En yeni eşyaların eklenmesiyle, şampiyon eşya sıralamaları büyük ölçüde değişti ve League of Legends metası sık sık eşyaların gidişatına göre değişmektedir. Yeni yapılar belirli bir eşya ve durumsal olarak satın alınan ürünlere daha fazla odaklandıkça, her oyunda körü körüne aynı yapıya gitmek hiç tavsiye edilmez. Bu, League of Legends oyuncuları arasında hangi eşya dizilimini seçmeleri gerektiği ve içinde bulundukları oyun durumuna göre nasıl değişiklik yapması gerektiği konusunda çok fazla kafa karışıklığı yarattı. Bu nedenle, onlara yardım etmek için Riot Games, mağazada eşyalarla mücadele edenlerin profesyonel oyuncuların ne yaptığına bir göz atmalarına olanak tanıyan bir özelliği etkinleştirecek. League of Legends yaması 10.25, bu yaşam kalitesi güncellemesinin yanı sıra hem eşyalara hem de şampiyonlara birçok denge değişikliği getirecek.

League of Legends Yaması 10.25 Profesyonel Eşya Dizimlerini Görmenizi Sağlayacak
 League of Legends oynanış tasarım direktörü Mark "Scruffy" Yetter, yakın zamanda attığı bir tweet'te eşya mağazasının 10.25 yamasında alacağı yeni güncellemeden bahsetti. Yetter şunu yazdı: " 10.25'te gelen bir başka şey de, yüksek düzey oyuncu verilerinin yeni Önerilen Eşyalar sekmesini düzenleyecek şekilde etkinleştirmemizdir. Bu hala %100 doğru şekilde değil, ancak hangi üst düzey oyuncuların her şampiyon için uygun seçimler yapmayı düşündüklerine ilişkin mevcut dizilimleri önemli ölçüde belirtecektir. "
 

Bununla birlikte, Yetter'e göre "üst düzey oyuncu verileri" tamamen odaklı olmayacak. Oyuncular, yeni eşyaların nasıl çalıştığını ve oyunun gidişat durumuna en iyi nasıl uyabileceklerini daha iyi anlamak için bir yol haritası olarak yalnızca önerileri kullanmalıdır. Tüm eşya sisteminin büyük çaplı revizyonu, League of Legends'ı tamamen yeni bir oyun gibi hissettiriyor ve oyuncuların buna alışması önemli bir zaman alacak. League of Legends hala çok fazla denge değişikliği gerektiriyor ve 10.25 yaması büyük bir yama olacak. Riot Games bunu 2020'nin son sürüm güncellemesi olarak oyunculara sunmayı planlıyor.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.