LoL Worlds 2021 İçindeki Yeni Kostümler: Gecegetiren ve Şafakgetiren

LoL Worlds 2021 İçindeki Yeni Kostümler: Gecegetiren ve Şafakgetiren
League of Legends’ta bir Dünya Şampiyonası vakti daha geldi çattı. Bunu da oyun içi etkinliklerle kutlamaktan daha güzel bir yol düşünemiyoruz. İşte yepyeni Gecegetiren ve Şafakgetiren kostümleri.

Daha önceki etkinliklere ve kostümlere baktığımızda League of Legends bir “ying-yang” prensibi doğrultusunda hareket ediyor diyebiliriz. Işığın Muhafızlarına karşılık Afet buna bir örnek. Hatta Uzay Serüveni etkinliğindeki kostümleri bile örnek olarak sayabiliriz. Şimdi ise Gece ve Şafak’ın bir mücadelesine tanıklık edeceğiz. Ama bu kez oyun içi kendine özel bir etkinlik olarak değil. Gecegetiren ve Şafakgetiren etkinliği, LoL Worlds 2021 kutlamalarının bir parçası olarak karşımıza çıkacak. Bu etkinlik dahilinde çıkacak kostümler halihazırda onaylandı ve etkinlikle ilgili daha fazla bilgi de hem resmi kaynaklardan hem de sızıntı kaynaklardan bize ulaşıyor.

League of Legends Worlds 2021 Başlangıç Tarihi

LoL Worlds’ün 5 Ekim’de başlamasını bekliyoruz. Kostümlerin bu tarihte ya da 1 hafta önce 22 Eylül’de, yani bir sonraki güncelleme döngüsünde 11.19 yaması içerisinde çıkacağını tahmin ediyoruz. Gece ve Şafak kostümleri onaylanmış olsa bile hâlâ test aşamasında olduklarını biliyoruz. Gözleriniz takvimde, kostümler ve diğer oyun içi içerikleri takipte olsun!

LoL Worlds 2021’de Jarvan IV Kostümü

LoL Worlds 2021 etkinliği içerisinde gelişi kesinleşen kostümlerden birisi ise Jarvan IV için. Bunun dışında, oyuncuların tamamlaması için LoL Worlds 2021 etkinliği içerisinde pek çok görev de olacak. Şafak Geceye karşı şeklinde çıkması kuvvetle muhtemel olan bu etkinlikte kazanan tarafı seçerseniz çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Bunların yanında Dünya Şampiyonası’yla ilgili görevler ve yayınları izlediğiniz takdirde kazanabileceğiniz etkinlikler de olacak, o yüzden takipte kalın.

LoL Gecegetiren ve Şafakgetiren Kostümleri Hangi Şampiyonlara Çıkacak?

Riot Games, yeni kostümleri tanıtan, “Kaderi Bölmek” adında 30 saniyelik bir teaser yayınladı. Yayınlanan videoda Kayn ve Yone’nin kapışmasını görüyoruz. İlginçtir ki Kayn’ın Karanlık ve Gölge Suikastçısı formları yeni kostümlerde renk değiştirmiş gibi görünüyor. Yone ise gecenin ve şafağın bir karışımı olarak gösterilmiş.

Yeni kostümleri gelecek bütün Şampiyonlar ise şöyle;

Gecegetiren / Gecenin Tomurcuğu Lillia

FOXNGAME

Gecegetiren / Gecenin Hiddeti Tryndamere

FOXNGAME

Gecegetiren / Gecenin Tırpanı Kayn

FOXNGAME

Kayn’in Gecenin Tırpanı ve Gecenin Tırpanı Prestij adında iki tane kostümü olacak. Kayn’in Şampiyon olarak LoL evrenine katılmasının üstünden 1000 gün geçmesine rağmen ilk kostümlerini bu etkinlikte alacağından, Kayn’e bir kıyak geçildiğini düşünüyoruz.

Şafakgetiren / Şafağın Kanatları Morgana

FOXNGAME

Şafakgetiren / Şafağın Ruhu Yone

FOXNGAME

Şafakgetiren / Şafağın Gölgesi Vex

FOXNGAME


İndirimli LoL RP satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.