LoL Wild Rift için Riot Games Hesabı Nasıl Oluşturulur?

LoL Wild Rift için Riot Games Hesabı Nasıl Oluşturulur?
Wild Rift açık beta ülkeleri ve Türkiye için ön kayıt bilgileri, detaylar makalede yer almaktadır.
League of Legends: Wild Rift, 2020'nin en çok beklenen mobil oyunlarından biridir ve Riot Games'in 2019'da duyurmasından bu yana küresel çapta oyuncular arasında büyük bir heyecan yarattı. Oyun, şu anda kapalı beta test aşamasında. Birkaç aydır seçilen bölgeler yayınlandı ve nihayet 27 Ekim 2020'de 1.0 güncelleme yamasının yayınlanmasıyla birlikte açık beta test aşamasına girdi. Şu anda, açık beta testi Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland'da mevcuttur. Daha fazla bölgenin buna daha sonra erişmesi planlanmaktadır. Belirtilen bölgelerden birinde ikamet ediyorsanız, oyunu Google Play Store veya Apple App Store üzerinden indirebilirsiniz.

LOL Wild Rift için Riot Games Hesabı Oluştur

League of Legends: Wild Rift oynamak için Google Play, Apple, Facebook veya Riot Games hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Riot Games hesabı üzerinden giriş yapmak istiyorsan ama hesabın yoksa, yeni bir Riot Games hesabı oluşturmak için şu adımları takip edebilirsin:
  1. Riot Games resmi web sitesine buradan gidin.
  2. 'Hesap Oluştur'u tıklayın, Hesap Kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz.
  3. Biraz aşağı kaydırın ve 'E-postayı buraya girin' seçeneğinin altına e-posta adresinizi girin.
  4. Şimdi, kayıt işlemine başlamak için Başla düğmesine tıklayın.
  5. Doğum tarihinizi seçin ve ardından Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizi girin.
  6. Son olarak, kayıt işleminizi tamamlamak için Hüküm ve Koşulları okuyup kabul ettikten sonra İleri düğmesine tıklayın.
  7. Cihazınızda League of Legends: Wild Rift'i açın ve yeni Riot Games hesabınızla oturum açın.
 

Buna ek olarak, Riot Games ayrıca bir Riot Games hesabı kullanarak giriş yaptıkları için Güney Kore ve Japonya'dan oyunculara oyun içi ödüller dağıtıyor. Ayrıca, bu hesabı Riot Games tarafından geliştirilen başka herhangi bir oyuna kaydolmak için de kullanabilirsiniz. Bu arada, Riot Games, buradan izleyebileceğiniz League of Legends: Wild Rift'in resmi fragmanını yayınladı:League of Legends Wild Rift'i belirtilen bölgelerde yer alıyorsanız oynayabilirsiniz. Belirtilen bölgeler dışında oynayabilmeniz için bir süre daha beklemeniz gerekecek. Android cihazınız üzerinden Wild Rift ön kayıt işlemini yapabilir ve betaya katılım hakkı kazanabilirsiniz.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.