LoL 2022 Sezon Başlangıcı Ödülleri

LoL 2022 Sezon Başlangıcı Ödülleri
Riot, LoL 2022 dereceli sezon başlangıcını kutlamak için özel ödüller sunuyor. Dereceli sırada ilerledikçe görevlere katılarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Riot, LoL 2022 dereceli sezonunun başlangıcını kutlamak için görevler ve özel ödüller sunuyor. 2022 League of Legends dereceli sezonu artık dünyadaki tüm sunucularda yayında ve oyuncular dereceli sırada ilerledikçe görevlere katılarak ödüllerin sahibi olabilirler.

Oyuncular, her biri kendi bireysel ödülleri olan LoL istemcisindeki günlük görevlere katılabilecekler ve 7-13 Ocak tarihleri arasında görevleri tamamlayarak farklı ödüllerin kilidini açabilecekler. 2022 dereceli sezonunun ilk haftasında her gün için yeni bir görev açılacak.

2022 Lig sezonunun açılış haftasında oyuncular görevlerden şu ödülleri kazanabilecekler:

  • 1.500 Mavi Öz
  • 500 Turuncu Öz
  • Hextech sandığı ve anahtarı
  • Ebedi kapsül
  • 2022 Sezonu Sihirdar Simgesi
  • Sezon 2022 " Forge God” totem görünümü
  • “Çağrı” ifadesi

Görevler günlük olarak açıldığından, oyuncuların her gün yukarıda listelenen ödüllerden yalnızca birini kazanabileceğini unutmayın. Tüm oyun içi etkinliklerde olduğu gibi, League oyuncuları daha sonra etkinlikte zaten kilidi açılmış görevleri tamamlayarak kaçırdıkları ödülleri yakalama fırsatına sahip olacaklar.

────────────────────────────────────────────────────────────

► LoL İhtişamlı Öğe Revizyonu: İhtişamlı Öz ve İhtişamlı Mağaza

────────────────────────────────────────────────────────────

LoL 2022 Sezon Güncellemesi

Riot Games, PC'de League of Legends, mobilde Wild Rift ve genel olarak e-sporda 2022 Sezonunun başlangıcını başlattı. Dereceli sezon şimdi başladı ve her dereceli kademe için görsel yenilemelerle tamamlandı.

Oyuncular ayrıca, bir görsel ve oynanış güncellemesiyle hangi şampiyonun yeniden işlenmesini ve aşağıdakilerden hangi tematik görünümün yenilenmesini istediklerini istemcide 20 Ocak 2022'ye kadar oylayabilecekler:

  • Şampiyon VGU: Shyvana, Nocturne, Tryndamere, Skarner, Kog'maw
  • Tematik görünüm yenilemesi: Infernal, Gothic, Arclight

Ardından, League of Legends'a yeni bir Mücadeleler sistemi geliyor. Oyuncular, Lig deneyimlerinin çeşitli yönlerindeki ilerlemelerini takip edebilecek ve bunu mükemmel şekilde yürütülen oyunlardan ultra nadir koleksiyonlara ve daha fazlasına kadar profillerinde gösterebilecekler.

Yükseltilmiş Prestige görünümleri, yeni bir İhtişamlı Öz para birimi ve yenilenmiş bir Etkinlik Bileti deneyimi dahil olmak üzere, League'in nadir ve özel içerik sistemlerinde de bu yıl değişiklikler geliyor.

Riot bu hafta ayrıca bir başka Prestige Edition Lux dahil olmak üzere yeni Porselen, Kristal Gül ve Havai Fişek LoL kostümlerini duyurdu.

LoL 2022 sezon başlangıcı ödüllerini almak için elinizi çabuk tutun çünkü son birkaç gününüz kaldı.


► En ucuz RP Foxngame'de. Hemen indirimli LoL RP satın alın: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.