LoL Rumble Orman Seçimi

LoL Rumble Orman Seçimi
Son zamanlarda League of Legends için getirilen güncellemeler ile orman bölgesinde önemli değişiklikler sağlandı. Rumble orman bölgesi seçimi oldukça popüler hale geldi. Detaylar makalede yer almaktadır.
Riot Games, League of Legends orman bölgesine son zamanlarda getirdiği 11.10 yama notları dahil oldukça fazla yoğunlaştı ve özellikle orman bölgesinin sönük yönüne canlılık kazandırıldı. İlk başlarda orman şampiyonlarından yola çıkarak ilerleyen bu güncellemelerin zamanla yetersiz olduğunu kanısına varan geliştiriciler, çok tercih edilen fakat orman bölgesine ait olmayan şampiyonların bazılarının da orman bölgesinde rahatlıkla oynayabilmelerini sağlayacak bazı düzenlemeler sağladı. Bu sayede belirli yetenek kitlerine ve orman bölgesinde oynanışa elverişli şampiyonlar, orman şampiyonu olmasa dahi orman bölgesinde oynanabilmektedir. Bu yazımızda ise orman bölgesinde son zamanlarda sıklıkla görülen bir şampiyon olan Rumble’ı ele alıyoruz.

─────────────────────────────────

► LoL 11.11 Yaması Olası Değişiklikler

─────────────────────────────────

League of Legends | Rumble 

Geliştiricilerin son zamanlarda getirdiği yenilik ve güncellemeler, orman bölgesinde güçlü seçimlere olanak tanıdı. Başlarda Udyr ve Master Yi üzerinde yapılan güncellemeler bu gibi şampiyonları güçlü kılmıştı fakat sınırlı seçimden dolayı ya sürekli yasaklama alıyor ya da aşırı güçlü oluyorlardı. Ardından bu durum 11.10 yama notlarıyla düzenlendi ve daha sonrasında ise orta koridor ve destek rolünde sıklıkla tercih edilen orman bölgesinin etkin şampiyonu Morgana öne çıkmayı başardı. Halihazırda orman bölgesinin en güçlü şampiyonu olan Morgana’ya ise son zamanlarda orman bölgesinde sıklıkla tercih edilmeyi başaran Rumble rakip oldu. Bir geliştirici Rumble ile alakalı şunları söyledi;

Rumble, oyunun orta safhalarında oldukça iyi ve tutarlı bir şampiyon görüntüsü sunmaktadır fakat bu durum üst koridorda biraz farklı olabiliyor. Bu yüzden Rumble güçlendirildi ve hem orman bölgesinde hem de üst koridorda oldukça tutarlı bir şampiyon haline geldi. Şu an için bu durumdan memnunuz.

lol rumble orman seçimi
Rumble şu an dereceli karşılaşmalarda orman bölgesinde sıklıkla tercih edilen ve etkili sonuçlar veren bir şampiyon. Şayet Rumble oynamaya aşinaysanız, orman bölgesinde seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Henüz Rumble şampiyonuna sahip değilseniz hemen mavi öz karşılığında Rumble'ı almanızı ve öğrenerek oynamanızı tavsiye ederiz. Eğer hesabınızda yeterli mavi öz bulunmuyorsa sitemiz üzerinden indirimli LoL RP satın alarak en uygun fiyatlarla şampiyonun kilidini açarak sahip olabilirsiniz. Rumble zayıflatılmadan önce bu tercihi yapmanızı şiddetle öneriyoruz, dereceli oyunlarınızda size oldukça fazla etki sağlayacak ve sıralamalarda yükselmenize yardımcı olacaktır.


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.