LOL "Merkez Baskını" Geri Döndü

LOL "Merkez Baskını" Geri Döndü
League Of Legends Merkez Baskını yaz etkinliği sırasında sınırlı oyun modu olarak geri dönüyor.

Son Riot Pls videosunda da açıklandığı gibi, Merkez Baskını yakında gelecek yaz etkinliği için geçici bir oyun modu olarak geri dönüyor! By oyun modunda epey değişikliğe gidildi. Riot'un haberine göre bu değişiklikler arasında yepyeni bir görünüş, ufak oynanış güncellemeleri ve bazı denge ayarlamaları yapıldı. Riot Games Merkez Baskını'nı oyuna getireli epey oldu ve tüm bu güncellemelerle birlikte, görüşlerinizi öğrenebilmek için modu olabildiğince çabuk bir şekilde size ulaştırmak istiyor. Merkez Baskını'nı uzatılan Açık Beta sürecinde test etmeye karar verirseniz, unutmamanız gereken bazı şeyler var:

Merkez Baskını'nın bu versiyonu henüz tamamlanmadı ve Riot Games son ayarlamaları yapmak ve modu cilalamak için sıkıca çalışıyor.

Bazı hatalarla ve tamamlanmamış görsellerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Merkez Baskını'nı oyuna getirdiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına, modun performansını ve oluşturabileceği sunucu yükünü takip edecekler.

Merkez Baskını şu ana kadar çıkarılan ilk ve tek “deneysel oyun modu”ydu. Riot, Oyuncuların Merkez Baskını'nı oyuna her iki getirişimizde de sergiledikleri etkileşimi gördükten sonra, onu kalıcı bir moda dönüştürmemeye ve gelecekteki etkinliklerin bir parçası olarak ara sıra geri getirmeye karar vermişti. Ama "Merkez Baskını'"nı geri getirme vakti geldi de geçiyor ve bu çılgın, kaotik ve hızlı eğlenceyi yeniden görmeyi çekiyoruz.

Güncellemeler

Merkez Baskını'nın en dikkat çekici değişikliği haritası. Artık bu mod kalıcı olarak Ionia'daki bir ormanda geçecek. Henüz mekânın adını koyulmadı ama konsept çizimlerimizden bazılarını aşağıda görebilirsiniz!

FOXNGAMEFOXNGAME

Ayrıca oyun içi curcunalar ve bunları kazanarak elde ettiğiniz ödüllerde de değişikliğe gidildi. Bazı sevilen curcunalarla yeniden karşılaşacaksınız (Savaş Kızağı'nı unutmadınız, değil mi?). Tabii bunların oynanış netliğini iyileştirmeyi ihmal etmeyen Riot, Bunların yanı sıra bazı yepyeni curcunalar ve ödüller de getirdi.

Curcunalar

Ateş Çemberi (Klasik): Haritanın bir bölümünde oluşan ve gitgide daralan ateş çemberinde ölüm kalım savaşı verin! Sona kalan takım kazanır.

Ateş Çemberi (Paranoya): Nocturne ulti atmışçasına herkesin görüşünün kısıtlandığı ateş çemberinde ölüm kalım savaşı verin! Sona kalan takım kazanır.

Ateş Çemberi (Ezergeçer): Curcunanın başında her takımdan bir şampiyonun yüksek miktarda can ve Yakıyor güçlendirmesi kazandığı ateş çemberinde ölüm kalım savaşı verin! (Hatırlatma: Yakıyor güçlendirmesi ilave saldırı hızı, değişken kuvvet ve mana/enerji yenilenmesi sağlar ama daha fazla hasar almanıza neden olur.) Sona kalan takım kazanır.

URF Kapışması: Etrafı tezahürat yapan minyonlarla çevrelenen oyuncular URF modundaki avantajlardan faydalanır! Üç savaş süren bir düello serisinde rakip takımı alt eden, kazanır.

Ganimet Hırsızı Teemo: Haritanın rasgele bir bölgesinde Ganimet Hırsızı Teemo ortaya çıkar.

Ganimet Hırsızı Veigar: Haritanın rasgele bir bölgesinde Ganimet Hırsızı Veigar ortaya çıkar

Oyunculardan kaçarken Karanlık Madde ve Kara Delik yeteneklerini kullanır. Ganimet Hırsızı Veigar'a vurmak, altın kazandırır. Veigar'a son vuruş yapan takım kazanır.

Arabayı İt (Klasik): Arabanın yanında durarak onu en yakındaki rakip yapıya götürün ve bu yapıyı yerle bir edin.

Arabayı İt (Saldır/Savun): Rakip yapıyı en hızlı kimin yok edeceğini görmek için rakip takımla yarışın. Tabii bu sefer her iki takım da itebileceği bir arabaya sahip!

[YENİ] Soraka'yı Koru: Koridora iki Soraka Bot gelir ama bunlardan yalnızca biri hayatta kalabilir (çünkü takımlar Soraka'lardan birini yok etmeye çalışır). İyileştirmelere ve muzlara dikkat!

[YENİ] Hasar Ölçer: Tıpkı Antrenman Modu gibi ama antrenmanınızı rakip takımla birlikte aynı Teemo kuklası üstünde yapıp rakibi alt etmeniz lazım.

Ödüller

Şampiyonların Mancınığı: Oyunun geri kalanı boyunca üssünüzde, şampiyonunuzu haritada istediğiniz bölgeye fırlatan bir mancınık belirir. Şampiyonunuz hedef bölgeye ulaştığında yakınındaki rakiplere hasar verir ve onları geri savurur.

Blitzcrank'in Bereketi: Kuleleriniz, kuşatma minyonlarınız ve süper minyonlarınız oyunun geri kalanı boyunca Roket El yeteneğini kullanarak yakınlardaki rakipleri kendilerine çekebilir.

Poro Kralı: Poro Kralı takımınızın koridoru itmesine ve rakip kuleleri kuşatmasına yardım eder. Düzenli olarak rakiplere alev püskürtür ve yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirir.

Savaş Kızağı: Oyuncular üslerinden bir kızağa binerek neredeyse haritadaki her yere gidebilir. Kızağa binen ilk kişi, kızağı kontrol eder.

Koruyucu Melek: Takımdaki herkes 90 saniyeliğine varlığını koruyan, tek seferlik bir Koruyucu Melek etkisi kazanır.

Statikk Şok: Tüm oyuncular 3 dakikalığına normal saldırılarının zincirleme yıldırım fırlatmasını sağlayan bir güçlendirme kazanır. Bu güçlendirme minyonları ve şampiyonları hızla eritmeyi kolaylaştırır.

TEK Kalkanı: Takımdaki herkes yok edilene kadar varlığını koruyan kuvvetli bir kalkan kazanır.

Mega Bulut Ejderi: Takım 3 dakikalığına çatışma dışında etkili mega hareket hızı kazanır ve ultilerinin bekleme süresi azalır.

Mega Okyanus Ejderi: Hasar vermek, 3 dakika boyunca can ve mana/enerji yeniler.

[YENİ] Kadim Ejderha: BÜYÜK EJDERHANIN GÜCÜ ADINA! Artık birkaç dakikalığına belli bir can miktarının altındaki rakipleri infaz edebilirsiniz.

LOL RP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.