LoL Buzul Ay Kostümleri Vadiye Kışı Getiriyor

LoL Buzul Ay Kostümleri Vadiye Kışı Getiriyor
League of Legends 12.12 yama notları, Buzul Ay skinlerini oyuncuların beğenisine sunacak.

Her zaman olduğu gibi yeni bir yama ile Riot, Sihirdar Vadisi’ne benzersiz bir kostüm serisi getiriyor. League of Legends 12.12 güncellemesi, Buzul Ay skinlerini oyuncuların beğenisine sunacak. Yazın başında bile, havada hafif bir serinlik var. Buzul Ay kostümleri PBE istemcisine gidiyor ve görünüşe göre en son koleksiyonun şanslı sahipleri sadece birkaç şampiyon; Caitlyn, Illaoi ve Kayn.

Oyunun mevcut görünüm setlerinden biri olan Kanlı Ay’ın karşıtı olarak sunulan bu kostüm de oyuncular, üç yeni kozmetik ile alternatif evrenin yeni bir yanını deneyimliyorlar. Hâlihazırda mevcut olan Kanlı Ay görünümlerinin tam tersi olarak, Caitlyn, Illaoi ve Kayn yeni görünüm setinde açık mavi ve beyazla süsleniyor.

Ek olarak hayranlar yakında oyunun PBE sunucusuna gelecek olan yeni bir Kül Şövalyesi Pantheon görünümü de alacaklar.

───────────────────────────────────────────────

► Yeni LoL Şampiyonu Bel'Veth’in Yetenek Analizi

───────────────────────────────────────────────

LoL Buzul Ay Kostümleri

League of Legends Twitter hesabı, 7 Haziran Salı günü erken saatlerde en yeni kostümleri açıkladı. Caitlyn, Illaoi ve Kayn, Buzul Ay skinlerinin öne çıkan üç şampiyonu oldu.

Yeni kozmetiklerin her biri, yetenekleri için yeni animasyonların yanı sıra yepyeni bir destek animasyonu içeriyor. Illaoi ve Cailtyn'in kostümleri Kayn'den daha az eşsiz görünürken, tank-Kayn elindeki iki form nedeniyle üç Buzul Ay şampiyonu arasında en eşsiz görünüme sahip.

♦ Buzul Ay Caitlyn - 1350 RP

FOXNGAME

♦ Buzul Ay Illaoi - 1350 RP

FOXNGAME

♦ Buzul Ay Kayn - 1350 RP

FOXNGAME

Riot, oyunculara Gölge Cellat’ı kendisinin iki tekrarına dönüştürme seçeneği verdi: Kanlı Ay Rhaast veya Buzul Ay Kayn.

İlki seçilirse, içindeki iblis acımasız bir animasyonla Kayn'in vücudunun kontrolünü ele geçirir ve Kayn, Sihirdar Vadisi'nde ortalığı kasıp kavururken uğursuz bir kırmızı renge boyanır. Öte yandan, ikincisi seçilirse, Kayn içindeki şeytanı alt edebilir ve tamamen beyaz kıyafetleri ve buzlu ses ve görsel efektleriyle temsil edilir.

Bu arada, Kül Şövalyeleri, tek renkli teçhizatlarını ve silahlarını kuşanan Kırılmaz Mızrak ile saflarına yeni bir üye aldı. Kostümün en etkileyici kısmı, korkutucu darbe sesleri ve siyah beyaz kanatların telaşı ile noktalanan Pantheon'un en üst noktasıdır.

Pantheon, Kül Şövalyesi kostüm serisine Pyke'dan sonra katılan ikinci şampiyon, ancak oyuncuların kostümü elde etmek için İhtişamlı Öz harcaması gerekip gerekmediği bilinmiyor. Kül Şövalyesi Pantheon yalnızca İhtişamlı Mağaza’dan alınabiliyorsa, yeni bir simge ve yükleme ekranı çerçevesiyle birlikte kilidini açmanın 125 İÖ'e mal olma ihtimali yüksek.

♦ Kül Şövalyesi Pantheon - 125 İhtişamlı Öz

FOXNGAME

LoL Buzul Ay Skinleri Kaç VP?

Oyuncular, Buzul Ay skinlerinin her birini 1350 RP karşılığında League of Legends mağazasından alabilecekler. Harcadığınız RP'ye kesinlikle değer, özellikle de bir Illaoi ana iseniz ve yıllardır yeni bir görünüm için bekliyorsanız!


► LoL RP fiyatlarına Foxngame indirimi! Hemen RP satın alın, +1 Bonus bakiye hesabınıza tanımlasın: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.