LoL İhtişamlı Mağaza Rotasyonu: Skinler, Aksesuarlar

LoL İhtişamlı Mağaza Rotasyonu: Skinler, Aksesuarlar
İhtişamlı Mağaza, 12.12 yamasında ilk kez ortaya çıktı. Riot ayrıca İhtişamlı Mağaza’ya “İhtişamlı Renkler” adlı yeni içerik ekliyor.

League of Legends 12. Sezonunda Riot, Efsanevi İçeriği tamamen elden geçirdi. Değerli Taşlar ve Prestij puanları gitti, yerine İhtişamlı Öz’ü tanıttı. Artık oyuncular Prestij Sürümü, Hextech ve İhtişamlı görünümlerini İhtişamlı Mağaza’dan satın alabilirler.

İhtişamlı Öz, Değerli Taşlar ve Prestij Puanlarının bir kombinasyonu olduğu için İhtişamlı Öz alma yolları da onlara çok benzer. Bu nedenle, bu değerli para birimlerini mümkün olduğunca biriktirin ve oyunlardaki en nadir görünümlerden bazılarının kilidini açmak için kullanın. İhtişamlı Mağaza’nın içerikleri her ay değişecek.

İhtişamlı Mağaza, 12.12 yamasında ilk kez ortaya çıktı. Riot ayrıca İhtişamlı Mağaza’ya “İhtişamlı Renkler” adlı yeni içerik ekliyor. İhtişamlı Renkler, 40 İÖ için mevcut ve ilk İhtişamlı Renkler, Bölüm Sonu Canavarı Veigar için olacak. İhtişamlı Mağaza rotasyonundaki diğer tüm değişikliklere gelin göz atalım.

─────────────────────────────────────────────────────────────

► LoL İhtişamlı Öğe Revizyonu: İhtişamlı Öz ve İhtişamlı Mağaza

─────────────────────────────────────────────────────────────

İhtişamlı Mağaza League of Legends'ta Nasıl Çalışır?

FOXNGAME

İhtişamlı Öz sadece İhtişamlı Mağaza’da kullanılabilir. Dükkâna erişmek için 'Ganimetler' sekmesine gidin ve İhtişamlı Öz’e tıklayın.

İhtişamlı Mağaza her ay dönüşümlü olarak farklı görünümleri kaldıracak. Her ay değişen 2 Prestij kostümü olacak. Ancak Riot, İhtişamlı Mağaza’nın piyasaya sürülmesi için aynı anda üç rotasyonu kaldırmaya karar verdi. Yani şu anda mağazada 6 Prestij kostümü var ve üç ay boyunca burada olacaklar. Bundan sonra, her ay iki prestij skini olacak. Ayrıca iki eski hextech kostümleri ve her üç ayda bir değişecek yeni bir efsanevi skinler olacak.

Prestij görünümleri, ilk kasadan çıkarma için 125 İÖ, ikincisi için 150 İÖ, üçüncü ve ardışık kasadan çıkarmalar için 200 İÖ olacaktır. Hextech kaplamaları, ilk kasadan çıkarma için 100 İÖ ve ardışık kasa kaldırma işlemleri için 125 İÖ olarak fiyatlandırılacaktır.

────────────────────────────────────────────────────────

► Lol Yıldız Muhafızı 2022: Görünümler, Görevler, Ödüller

────────────────────────────────────────────────────────

LoL İhtişamlı Mağaza Rotasyonu

Kostümler

Görünüm AdıFiyatTarih
Prestij K/DA Evelyn150 İhtişamlı Öz12.12 - 12.13
Prestij Pulsefire Lucian125 İhtişamlı Öz12.12 - 12.13
Hextech Ziggs100 İhtişamlı Öz12.12 - 12.17
Dehşet Yıldızı Darius100 İhtişamlı Öz12.12 - 12.17
Kül Şövalyesi Pantheon ve Aksesuarları100 İhtişamlı Öz12.12 - 12.17

İhtişamlı Mağaza’da son üç aydır şu anda altı Prestij ve üç Hextech kostümü var. Ancak bir sonraki rotasyondan itibaren skinler o kadar uzun süre mağazada olmayacak. Ayrıca, belirli zamanlarda etkinlikle ilgili bazı efsanevi içerikler de mevcut olacak. Yama 12.12 için İhtişamlı Mağaza rotasyonunda duyurulan tüm içeriklere bakalım.

FOXNGAME

Aksesuarlar

İhtişamlı Mağaza’da ayrıca aksesuarlar da olacak. Aksesuarlar, yeni Kül Şövalyesi Pantheon görünümünün temasını paylaşıyor.

İtemFiyat
Rastgele Görünüm10 İhtişamlı Öz
150 Mavi Öz1 İhtişamlı Öz
50 Turuncu Öz1 İhtişamlı Öz

Bir Sonraki İhtişamlı Mağaza Rotasyonu ne zaman?

İhtişamlı Mağazası, her ay dönüşümlü olarak iki farklı Prestij kaplamasını kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Hextech ve İhtişamlı skinleri her üç ayda bir değişecek.


► İndirimli Riot Points RP satın alın, +%1 Bonus bakiye hesabınıza tanımlasın: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.