LoL'ün Bir Sonraki İhitşamlı Mağaza Skinleri Sızdırıldı

LoL'ün Bir Sonraki İhitşamlı Mağaza Skinleri Sızdırıldı
Bir sonraki League of Legends İhtişamlı mağazası sızdırıldı, yani önümüzdeki ay mağazada hangi şampiyonları bekleyebileceğimizi artık biliyoruz.

Bir sonraki League of Legends İhtişamlı mağazası sızdırıldı, yani önümüzdeki ay mağazada hangi şampiyonları bekleyebileceğimizi artık biliyoruz. İhtişamlı dükkana her ay yeni skinler giriyor ve bazen hangi skinlerin ekleneceğine önceden bakabiliyoruz. İster sıradaki yeni ihtişamlı görünüm, ister eski prestijli görünüm, ister yeni bir efsanevi renk olsun, yakında hangi görünümleri alabileceğinize bakacağız.

Onaylandı: Kül Şövalyesi Kostümü

Riot, bir tweet'te sızıntıların doğru olduğunu ve bir sonraki Kül Şövalyesi kostümünün Sylas'a gideceğini açıkladı. Bir sonraki Ashen Knight görünümü, aynı zamanda LoL Worlds güncellemesi olacak olan LoL 12.18 yama notlarında vadiye inecek.

─────────────────────────────────────────────────────────────

► LoL İhtişamlı Öğe Revizyonu: İhtişamlı Öz ve İhtişamlı Mağaza

─────────────────────────────────────────────────────────────

Sıradaki İhtişamlı Mağaza için Hangi LoL Skinleri Sızdı?

FOXNGAME

Her ay, League of Legends İhtişamlı mağazasından iki eski prestij kaplaması satın alınabilir. İlk İhtişamlı Mağaza rotasyonunda, her kostüm üç ay boyunca satın alınabiliyordu, ancak bu bir sonraki güncellemede bu durum değişecek ve aylık rotasyona dönüşecek.

Gerçek Hasar Qiyana ve hatta Cadı Miss Fortune gibi şık bir prestijli kostümleri umut ediyoruz, ancak BigBadBear tarafından yayınlanan sızıntı şimdilik sadece Kül Şövalyesi Sylas’ın olacağını söylüyor.

Prestij görünümlerine gelince, bu sefer Lux ve Zed ile yetinmeniz gerekecek. Hâlâ biraz İhtişamlı Öz’e ihtiyacınız varsa, Prime Gaming iadelerinizi kullandığınızdan emin olun. Bunlarla 5 ücretsiz İhtişamlı Öz ve ayrıca bazı ücretsiz RP kazanacaksınız. Tabii eğer prestijli olanlar yerine normal görünümler istiyorsanız.

KostümSüreMaliyet
Kül Şövalyesi Sylas3 Ay100 İÖ
Savaş Akademisi Lux Prestij Sürümü1 Ay150 İÖ
KOD ADI: Zed Prestij Sürümü1 Ay 125 İÖ

Hangi İhtişamlı Renkleri göreceğiz?

Twitter'daki Julex_Gameplays'e göre, yakında İhtişamlı Mağazada yeni bir İhtişamlı renk alacağız. Güle güle İhtişamlı renk Yıldız Muhafızı Jinx ve merhaba İhtişamlı renk Ezreal. Riot'a göre, İhtişamlı görünümler mağazada 40 İÖ tutarında alınabilecek.

İhtişamlı RenkSüreMaliyet
Savaş Akademisi Ezreal1 Ay 40 İÖ

────────────────────────────────────────────────────────

► Ezreal Savaş Akademisi Kostümü İhtişamlı Renkler Alıyor

────────────────────────────────────────────────────────

Bir Sonraki İhtişamlı Mağaza Rotasyonu ne zaman?

Bir sonraki League of Legends İhtişamlı Mağaza rotasyonu, yama 12.16'da vadiye inecek. Bununla birlikte, bu rotasyonda yalnızca yeni prestij görünümleri alıyoruz, çünkü diğer ihtişamlı görünümler dükkanda 3 ay kalacak, prestij görünümleri ise iki yamalı bir programda, yani her ay değişiyor. Yani yeni bir Sylas kostümü için heyecanlıysanız, biraz daha beklemeniz gerekecek.


►LoL Riot Points %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.