LoL Haftanın Ücretsiz Şampiyonları

LoL Haftanın Ücretsiz Şampiyonları
League of Legends'ta yaklaşık olarak 160 şampiyon arasından her hafta belirli şampiyonlar ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır. Bu yazımızda ise haftanın ücretsiz şampiyonlarını sizler için derledik. Detaylar makalede yer almaktadır.
Yıllardır güncelliğini ve popülerliğini koruyan League of Legends, geçtiğimiz haftalarda aldığı son güncelleme 11.7 yaması ile birlikte eşya ve şampiyonlar üzerinde birçok dengeleme aldı 11.7 yamasında yapılan değişikliklerin yanı sıra oyuna yeni Uzayın Ritmi kostüm serisi de getirildi. Bu kostüm birçok oyuncu tarafından oldukça beğenildi ve çıkış yaptığı gibi kostüm görünümlerini oyun içerinde oyuncuların büyük bir kısmında görüldü. Bu durum Riot Games ve oyunun geliştiricilerinin ne kadar hazırlıklı ve geliştirme aşamasının ne kadar titiz sağlandığını kanıtlar niteliktedir.

─────────────────────────────────────────

► TFT Yollar Şampiyonası Başladı

─────────────────────────────────────────

LoL Ücretsiz Şampiyonlar Tablosu

League of Legends denilince akla ilk gelen şey şampiyonlar oluyor. Peki, bu şampiyonları alabilmeniz için ne yapmanız gerekiyor? Oyunda bir şampiyonu, oyun içi birimi üzerinden veya Riot Pin satın alarak RP karşılığında açabilirsiniz. Elbette her şampiyonu RP satın alarak açmak çok aşırı masraflı olacağından, bunu oyun içi para birimi üzerinden yapmanız daha mantıklı olacaktır çünkü LoL’de toplamda 160 şampiyon bulunuyor.

Tüm şampiyonları sadece oyunu oynayarak kazandığınız oyun içi para birimi ile açmak çok zor ve çok zaman gerektiren bir eylemdir. Riot Games, bu durumun uzunca bir süredir farkında olduğu için ve herkesin oyuna bu kadar vakit ayıramayacağını düşündüğü için haftalık ücretsiz olarak sunulan şampiyonlar yayınlıyor. Bu sayede şampiyona sahip olmasanız bile o haftanın ücretsiz şampiyonlarını karşılaşmalarınızda sorunsuz bir şekilde alarak oynayabiliyorsunuz. Aşağıdaki tablodan bu haftanın ücretsiz LoL şampiyonlarını görüntüleyebilirsiniz;

AatroxApheliosCho’Gath
FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME
DravenFizzGalio
FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME
LeonaLissandraOlaf
FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME
SennaSwainSylas
FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME
TaliyahXin ZhaoZac
FOXNGAMEFOXNGAMEFOXNGAME
Bu haftalık ücretsiz şampiyonları güncel olarak takip ederek, her hafta farklı şampiyonlara erişim sağlayabilirsiniz. Bu sistem şampiyonlara sahip olmayan oyuncuların yeni şampiyonlarla oynayabilmesi için çok kullanışlıdır. Ayrıca henüz şampiyonu deneme fırsatı olmamış ve bir süredir şampiyonu alma düşüncesine sahip olan oyuncular için de çok kullanışlıdır. Almak istediğiniz şampiyonu test etme imkânına sahip olursunuz ve şampiyonun size uygun olduğunu düşünürseniz satın alabilirsiniz. Elbette Riot Points satın alarak şampiyonları açmak da her zaman bir seçenek olarak kalacak.
► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.