LoL En İyi Beş Orta Koridor Şampiyonu

LoL En İyi Beş Orta Koridor Şampiyonu
League of Legends için en iyi beş orta koridor şampiyonunu sizler için derledik. Bu şampiyonlar Sezon 11 için başlangıç seviyesinde en iyi şampiyonlardan bazılarıdır. Detaylar makalede yer almaktadır.
League of Legends'ta iyi bir galibiyet için dengeli bir kadro çok önemlidir. En önemlisi ise orta koridor oyuncuları ve seçtikleri şampiyonlar takımlarını zafere taşımanın en önemli yoludur. Orta koridor, League of Legends'ın en önemli bölgelerinden biridir çünkü haritanın her noktasınag yakındır. Bir oyuncu, orta koridorda yüksek XP ve altın alır ve sırf bu yüzden bile tartışmasız, oyundaki en önemli koridor olduğunun kanıtı sayılabilir. Bir takımın temel gücü olan bir orta koridor, tek koridor halinde olma ve düşmanın orta koridoruna karşı kayda değer bir üstünlük sağlama fırsatı sunar. Orta koridor şampiyonları, League of Legends takım dövüşlerinde ve solo performans sırasında da önemli rol almaktadır.

Orta koridor aynı zamanda  League of Legends içinde taşıması en kolay rollerinden biridir. Bunun nedeni, oyuncuların haritanın diğer herhangi bir yerine orta koridordan kolayca erişebilmeleridir. Kendi orta koridor rakipleri üzerinde iyi bir baskı sağlarken diğer koridorlarda da etkili bir şekilde katkı sağlayabilirler. Bunu iyi yapabilen şampiyonlar ile bu etkiyi daha da katlayabilirsiniz. League of Legends'ın yeni oyuncularına yardımcı olmak için, aşağıda en iyi sayılabilecek 5 orta koridor şampiyononu sizler için derledik.

League of Legends En İyi Beş Orta Koridor Şampiyonu
 
  • Annie
  • Fizz
  • Yone
  • Ekko
  • Anivia

Yukarıda sıraladığımız 5 şampiyondan 3 tanesi yeni başlayan oyuncular için oynaması basit ve geliştirilebilir şampiyonlardır. Bu şampiyonlar Annie, Fizz, Anivia ve bu şampiyonlarda başlangıçta oynanması ve uzmanlaşması kolay olabilir. Bu sayede oyuna ve ilerleyen seviyelerde adapte olmanız çok kolay olacaktır.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.