LoL Dövüş Oyunu Project L Ne Zaman Çıkıyor?

LoL Dövüş Oyunu Project L Ne Zaman Çıkıyor?
Bir süredir geliştirilmekte olan Project L ne zaman çıkacak ve oynanış nasıl olacak? Şampiyonlar listesi, çıkış tarihi, oynanış görüntüleri ve daha fazlası dahil olmak üzere şu ana kadar bildiğimiz şeyler.

Bir süredir geliştirilmekte olan Project L ne zaman çıkacak ve oynanış nasıl olacak? Şampiyonlar listesi, çıkış tarihi, oynanış görüntüleri ve daha fazlası dahil olmak üzere şu ana kadar bildiğimiz şeyler. 

Project L, Riot Games'in League of Legends evreninde geçen yeni dövüş oyunudur. İlk olarak Ekim 2019'daki League 10 Yıldönümü kutlamaları sırasında tanıtılan oyun o tarihten bu yana gelişme sürecinde. Bazı açılardan Street Fighter'a çok benzemesine rağmen Project L, daha basitleştirilmiş oyun mekaniğine sahip olacak. League of Legends'a aşina olanlar için rahat bir deneyim bekliyor çünkü tahmin edebileceğiniz gibi hareketler moba'da görülenleri yansıtacak.

Project L Çıkış Tarihi

Şu anda Project L'in çıkış tarihi konusunda Riot Games'ten bir onay yok. Önceki bir sızıntı, oyunun 2021'in başlarında geleceğini öne sürmüştü ancak bu planlar COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi.

Amaçlarının yıllarca hatta on yıllar boyunca oynayabilecek süper yüksek kaliteli bir dövüş oyunu oluşturmak olduğunu söyleyen şirket, bu işin biraz zaman alacağını ve acele etmeyeceklerini söyledi.  Temel oynanış, kontroller, tasarım vb. gibi işlerin tamamlandığını ama yine de tam bir şampiyon listesi oluşturmak, aşamalar tasarlamak, menüler ve kullanıcı arayüzü eklemek, sıralama sistemleri oluşturmak ve daha fazlası gibi şeylerin henüz hazır olmadığını da ekledi.

───────────────────────────────────────────────

► Arcane 1. Sezon İncelemesi, 2. Sezon Ne Zaman?

───────────────────────────────────────────────

Project L'de Hangi League of Legends Şampiyonları Olacak?

Riot, Project L için lansman sırasında yaklaşık 15 karakter yayınlayacak ve seri olarak daha fazlasını eklemeye devam edecek. Orijinal 15 karakterden dördü 10. Yıldönümü etkinliğinde yayınlanan tanıtım fragmanında doğrulandı. Riot'un, seri boyunca yaklaşık 40-50 karakter yayınlaması bekleniyor; League of Legends lore'dan bu yepyeni formatta seriye kadar pek çok isim daha mevcut olacak. Yani çok sayıda farklı stille, çok sayıda farklı yetenek türü olacak.

Şu ana kadar Project L için onaylanan League of Legends şampiyonlarının tam listesi.

  • Ahri

  • Darius

  • Ekko

  • Jinx

  • Katarina

Project L Fragmanları ve Tanıtımları

♦ League 10 Yıldönümü duyurusu

Project L, Ekim 2019'da Riot'un League of Legends 10. yıl dönümü yayınında kısaca açıklandı. Oyunun direktörü Tom Cannon, prototip oyuna ilk bakışla hırslarından kısaca bahsetti.

♦ RiotX Arcane son fragmanı

Project L'i bir sonraki görüşümüz iki yıl sonra Kasım 2021'deki RiotX Arcane etkinliği sırasındaydı. İlk gösterildiğinden bu yana çok gelişti, Riot oyunun bazı mekaniğini açıkladı.

Project L Oynanış Mekaniği

Project L, 2.5D “assist-based” bir dövüş oyunu gibi görünüyor. Karakterler, Street Fighter 5'e yakın, yatay bir 2D düzlemde savaşan 3D modeller olacak. 2.5D oyunlar aslında 3D grafiklere sahip 2D oyunlardır, ancak oyunun kendisi doğrusal bir yola dayanmaktadır.

Geliştiriciler Kasım 2021 güncellemesinde, “Bu, stratejik ekip oluşturma ve anında karar vermeyi, güçlü dövüş temellerinin üzerine ödüllendiren bir oyun oluşturmak için doğru temeldir” dedi. Orijinal prototipler standart 90 saniyelik bir eşleşme zamanlayıcısına sahip. Ek olarak, oyun bir rakiple kaç vuruşun bağlandığını gösteren kombinasyonları izliyor.

FOXNGAME

Kontroller Project L'de son derece önemlidir ve Riot bunları "öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir zihniyet" ile geliştirmektedir. Ekip için bir başka büyük odak noktası da netcode, çünkü Project L'in bir dövüş oyununun sahip olabileceği "mutlak en iyiye" ulaşmasını istiyorlar.

Riot Games Project L hakkında yakın bir tarihte duyuru yayınlayacak. O zamana kadar oyun hakkında tüm bilinenler bu şekilde.


► İndirimli LoL RP (Riot Points) satın almak için linke tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.