LoL Dövüş Oyunu Project L Detayları

LoL Dövüş Oyunu Project L Detayları
League of Legends tabanlı olarak çıkacak ve karakterlere sahip olacak dövüş oyunu Project L hakkında bildiklerimiz burada. Dört dövüşçü Ahri, Darius, Katarina ve Jinx belirlendi. Detaylar makalede yer almaktadır.

Riot Games, geçtiğimiz yıllarda Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, Valorant ve henüz adlandırılmamış ancak hayata geçirmeyi hedeflediği projelerini bizlerle paylaşmıştı. Bu projeler arasında en çok ses getiren ise taktiksel FPS oyunu Valorant oldu. Oyunu piyasaya sürdüğü andan itibaren topladığı hayran kitlesi ve profesyonel turnuvalar, Valorant’ın başarısını katladı ve günümüz taktiksel nişancı oyunları arasında üst sıralara adını yazdırdı. Şirketin diğer projeleri de kendi kategorisinde başarılara imza atıyor. Özellikle Teamfight Tactics yani Taktik Savaşları için en son getirilen Set 5 güncellemesi, oyuncu kitlesinde iyi bir ivme yakaladı.

Şirketin son olarak Project L adında yeni bir dövüş oyunu geliştirdiği, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya ve paylaşım sitelerinde duyurulmuştu. Gelin hep birlikte bu yeni oyunun detaylarına inelim.

──────────────────────────────────────────────────────────────────

► League of Legends Animasyon Dizisi ‘Arcane’ Sonbaharda Netflix’e Geliyor

──────────────────────────────────────────────────────────────────

League of Legends Dövüş Oyunu

Riot Games, Project L’i ilk olarak 15 Ekim 2019 tarihinde duyurmuştu. League of Legends temalı bir dövüş oyunu olarak tasarlandığı bilenen Project L, birçok oyuncunun ilgi ve merak konusu oldu. Henüz hakkında çok fazla bilginin yayınlanmaması merakları daha da üzerine çekti ve bu sebeple oyunun geliştiricisi Tom Cannon, konu ile alakalı resmi Twitter hesabı üzerinden bilgilendirici bir duyuru yayımladı. Oyun hakkında beklentileri karşılayan bazı bilgileri şu sözleri ifade etti;

Project L için bu kadar heyecanlı olmanız bizi mutlu ediyor. Oyunun geliştirilme süreci şu an tam gaz devam ediyor ama daha yapacak çok işimiz var. Bu yıl içerisinde herhangi bir özel veya beta test sağlamayacağız ve beklememelisiniz. Oyun ile alakalı daha fazla bilgiyi bu yılın sonlarına doğru bir geliştirici güncelleme yazısı ile paylaşmayı planlıyoruz. O zamana kadar sıkı durun, geliyoruz!

Bilindiği kadarıyla Project L, LoL temalı olacak ve dövüşecek karakterler de bu temaya göre tasarlanacak. Oyunda kaç dövüşçüye yer verileceği veya kadro da kimlerin olacağı hakkında henüz bir bilgi mevcut değil ancak yayımlanan fragmandan yola çıkarak söyleyebilir ki kadro da şimdilik Ahri, Darius, Katarina ve Jinx olmak üzere dört oyuncu bulunuyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip etmeye devam edin. FOXNGAME


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.