Arcane 2. Sezon Yayın Tarihi Sızıntıları

Arcane 2. Sezon Yayın Tarihi Sızıntıları
Netflix, Arcane'nin ikinci sezonunun Kasım 2021'de yapılmaya başladığını doğruladı.

Animasyon dizisi Arcane, Kasım 2021'de yayınlandı ve sürükleyici hikayesi (ve bir cehennem uçurumu sonu) ile hemen Netflix için büyük bir hit oldu. O zamandan beri, hayranlar doğal olarak dizinin geleceği, ikinci sezonu ve hatta ötesi hakkında her şeyi bilmek istiyor.

Riot Games'in League of Legends evreninde geçen Arcane, Vi (Hailee Steinfeld) ve Jinx (Ella Purnell) gibi ütopik şehir Piltover ve bastırılmış yeraltı şehri Zaun'dan karakterlerin başlangıç hikayelerini anlatıyor.

Piltover ve Zaun'dan karakterler, League of Legends'ta ilk kez ekrana geldi ve herkesin kalbini kazandı. Daha sonra Jinx olarak da bilinen Powder, aklı kaçık, incinmiş küçük bir kızdı. Vi herkesi bir arada tutmak için uğraştı ama iyi şeyler yapmaya çalışmanın yolunu buldu. Jayce ailesini sıfırdan yetiştirdi ve Caitlyn, Piltover'ın seçkinlerinin daha fazla dikkat etmesi gerektiğini kanıtladı.

Arcane'nin destansı finalinin, az da olsa çözdüğü cevaplardan çok, pek çok soru bıraktığına şüphe yok. Bu nedenle hayranlar 2. sezonun geleceğini biliyordu.

────────────────────────────

► Arcane 1. Sezon İncelemesi

────────────────────────────

Arcane 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

FOXNGAME

Netflix, Arcane'nin ikinci sezonunun Kasım 2021'de yapılmaya başladığını doğruladı. Riot Games CEO'su Nicolo Laurent'e göre, orijinal dizinin yapımı altı yıl sürdü, ancak bir tweet'te ikinci sezon için bekleme süresinin bu kadar uzun olmaması gerektiğine söz verdi. Ama belli ki altı yıllık bir süreci hızlandırmak kolay olmayacak ve sonuç olarak en erken 2023'e kadar çıkması pek olası görünmüyor.

Eğer 1. sezondan hemen önce üzerinde çalışmaya başlasalardı tamamlandığında, Arcane Sezon 2 çıkış tarihi 2023'te olabilir. Riot Games'in çalışmayı nasıl sevdiğine bakıldığında, Ocak 2023 veya yıl ortası 2023 sürümü mantıklı olacaktır.

Ortak yaratıcılar Christian Linke ve Alex Yee şunları söyledi: "Arcane'nin ilk sezonuna aldığımız olumlu yanıttan fazlasıyla mutluyuz ve Riot ve Fortiche'deki yaratıcı sihirbazlarla ikinci bölümümüz için çok çalışıyoruz."

Birinci sezon, üç bölümün aynı anda geldiği benzersiz bir yapıya sahipti ikinci sezon içinde aynı düzenin olması bekleniyor.

Yee'ye göre; "Bu, çıkış programı açısından önceden sahip olduğumuz bir fikirdi. Hikayeyi üçüz olma fikriyle tasarlıyorduk. Her üçünde de iyi bir parça aldığınızı hissediyorsunuz ve her üçüncü bölümün sonunda genellikle bazı büyük anlar yaşanıyor."


► İndirimli Riot Points RP Foxngame stoklarında sizleri bekliyor. Satın almak için tıklayın: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.