LoL 11.11 Yaması Olası Değişiklikler

LoL 11.11 Yaması Olası Değişiklikler
League of Legends için 11.10 yaması üzerinden çok kısa bir süre geçti. Buna rağmen LoL 11.11 yaması hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıkmayı başardı. Detaylar makalede yer almaktadır.

Riot Games orman bölgesini hedef aldığı 11.10 yama notlarını kısa bir süre önce League of Legends’a getirdi. Orman şampiyonlarında çeşitliliğe gidilen yama güncellemesinde farklı koridorlar için tasarlanmış şampiyonlar, orman bölgesine adapte edildi. Daha fazla detay için "LoL 11.10 Yama Notları ve Detaylar" makalemize göz atabilirsiniz.

Son güncellemenin üzerinden çok fazla bir zaman geçmedi ancak LoL 11.11 yama notlarına dair birkaç detay sosyal medya topluluk sayfalarında paylaşıldı. Güncellemeler, oyun içi dengelemeler, etkinlikler ve özel içerikler gibi vadiyi sürekli güncel tutmaya çalışan geliştirici şirketin 11.11 yamasında bizlere sunacağı yenilikler gelin hep birlikte bakalım.

──────────────────────────────

► LoL Sezon 11 Ne Zaman Bitecek?

──────────────────────────────

LoL 11.11 Yaması Hakkında Bildiklerimiz

League of Legends 11.11 yama notları ile Kod Adı serisine yeni kostümler ekleniyor. Project Bastion, Türkçeleştirilmiş haliyle Kod Adı: Bastion veya Kod Adı: Burç kostüm koleksiyonu; Varus, Sejuani, Senna, Renekton, Mordekaiser ve Syslas şampiyonları için yeni gelecek yama ile 26-27 Mayıs tarihleri arasında ana sunuculara getirilecek. İki yama boyunca aktif olması planlanan kostüm koleksiyonu, 11.2 ve 11.3 yama notlarını da kapsayacak. Dilerseniz League of Legends 2021 yılı yama notları takvimine göz atabilirsiniz. Aşağıdan Kod Adı: Bastion kostüm görsellerini görüntüleyebilirsiniz;
 
KOD ADI: MordekaiserKOD ADI: Renekton
lol kod adı mordekaiser kostümülol kod adı renekton kostümü
KOD ADI: VarusKOD ADI: Sejuani
lol kod adı varus kostümülol kod adı sejuani kostümü
KOD ADI: SennaKOD ADI: Sylas
lol kod adı senna kostümülol kod adı sylas kostümü

LoL 11.11 yamasına ait şampiyon zayıflatma veya güçlendirmesine dair henüz pek bir bilgi mevcut değil ancak kesinleşmemiş olsa da Master Yi ve Nautilus hakkında bazı bilgilere ulaştık öyle ki bu bilgiler kesin olmamakla birlikte sunuculara getirildiğinde değişiklikler olması oldukça muhtemeldir.

♦ Master Yi

  • Alfa Vuruşu (Q) - Yeteneğin saldırı gücü hasar oranı %100'den %90'a düşürüldü.
  • Alfa Vuruşu (Q) - Kritik saldırı gücü oranı %60'tan %54'e düşürüldü.
  • Wuju Stili (E) - Verilen temel hasar miktarı 20/30/40/50 / 60'tan 30/40/50/60 / 70'e çıkarıldı.

♦ Nautilus
  • Gelgit (E) - Bu yetenek, orman canavarlarına %200 zarar veriyor.

LoL 11.11 yama notlarına ait tüm bildiklerimiz şimdilik bu kadar, daha fazla bilgi gelmesi halinde sizleri haberdar edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.