Yeni LoL Hwei Bir Orta Koridor Oyuncusu Olacak

Yeni LoL Hwei Bir Orta Koridor Oyuncusu Olacak
League of Legends'on son şampiyonu, 13. Sezonun kapanışından önce piyasaya sürülecek olan orta koridor Hwei.

League of Legends, oyunculara aralarından seçim yapabileceği toplam 165 farklı şampiyon sunuyor ve her yıl yeni karakterler oyuna eklenmeye devam ediyor. 2023 yılı için Riot, oyuna dört yeni şampiyonun geleceğini duyurmuştu ve bunlardan üçü oyuncularla buluştu. İlki Ixtali büyücüsü Milio: Alevin Şefkati, diğeri Darkin suikastçısı Naafiri: Yüz Çeneli Tazı ve en sonuncusu vampir şampiyonu Briar: Bastırılmış Açlık.

Son şampiyon ise, 13. Sezonun kapanışından önce piyasaya sürülecek olan Hwei. Hwei, yılın başında "Mürekkep Büyücüsü" olarak duyuruldu ve Ionia bölgesinden gelmektedir. Bu karakter, resimlere hayat verebilen yeteneklere sahiptir. Hwei, Orta Koridor pozisyonunda yer alacak ve bu yıl piyasaya sürülecek ikinci Orta Koridor şampiyonu olacak. Ancak, Riot henüz Hwei ile ilgili detaylı bilgileri paylaşmamıştır.

─────────────────────────────────

► Son of Nunu | 9 Paskalya Sürprizi

─────────────────────────────────

Yeni Şampiyon Hwei'nin Yetenekleri Sanatından Etkilenecek

Riot ekibi, henüz gelecek Orta Koridor oyuncusuyla ilgili daha fazla bilgi vermemiş olsa da imzasıyla bizi heyecanlandırmış durumda. Geliştiricilerin, ona karmaşık bir yetenek seti vermeyi planladığı anlaşılıyor. Onun bir ressam olması hedefiyle, yetenekleri tipik bir şampiyonun yetenekleri olmayabilir. Riot'un yeni karakterler oluşturma felsefesi ve geçmişi göz önüne alındığında, Hwei'nin oyunu oynama şeklinde yeni ve ilginç bir yaklaşım sunması bekleniyor.

FOXNGAME

Hwei'nin ilham kaynağı, dünyaya yeteneğini muhteşem renklerle göstermek isteyen, duygusal ancak cesur bir karaktere dayanıyor. Önceki ustaların izinden giderek dünyaya güzellik gösterme arzusunu taşıyor, ancak aynı zamanda sanatsal bir mücadeleden çekinmeyerek kendi sanat vizyonunu paylaşma cesaretine sahip.

Topluluk düşüncelerine gelince, birçok oyuncu Hwei'nin yetenek setinin Dota 2 gibi diğer oyunlardan ilham alarak, oyuna Invoker tarzında bir karakterin eklenmesinin harika olacağını düşünüyor.

FOXNGAME

Diğerleri, şampiyonun yetenek kullanabilmek için bir desen veya şekil çizmesi gerektiği fikrine ilgi duyuyor. Bu mekanik, oyunu renklendirmenin yanı sıra doğru bir şekilde uygulanırsa yeni, karmaşık ve zorlayıcı bir fikir sunabilir. Sonuç olarak, Riot Games, bir başka harika şampiyon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor ve şampiyonla ilgili daha fazla bilgiyi bekliyoruz, böylece bu sanatçıyı daha iyi tanıyabilir ve nihayet vadide buluşabiliriz.

Hwei Vadi’ye ne zaman katılacak?

Yeni LoL karakteri Hwei 13.24 yama notları ile 21 Kasım 2023 tarihinde PBE sunucularına çıkabilir. Oyun için bu yeni eklemeyle ilgili pek bilgi bulunmamakla birlikte, bir sanatçının yeteneklerine sahip Orta Koridor oyuncusu olacağını biliyoruz.

FOXNGAME FIRSATLARI
{{ product.name }}
{{ product.name }}
{{ product.price }}
{{ product.oldPrice }}
{{ product.discountRate }}
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}