League of Legends'ın Son Şampiyonu Rell'in Arkasındaki Hikaye

League of Legends'ın Son Şampiyonu Rell'in Arkasındaki Hikaye
League of Legends'ın son şampiyonu Rell, gerçekten eşsiz bir şampiyon olmak için şekilleniyor .

League of Legends'ın son şampiyonu Rell, gerçekten eşsiz bir şampiyon olmak için şekilleniyor . Riot tarafından "karanlık destek" şampiyonu olarak tanımlanan Rell bir demir bükücü, bir metal kontrolörüdür. Avatar: The Last Airbender'ın metal bükücülerini düşünün . Noxus bölgesinden, Kara Gül Rell, militarist imparatorluğun nihai silahıdır.

FOXNGAME

Rell, Noxus ordusunda doğdu ve hızlı bir şekilde harika bir yetenek sergiledi: metal manipülasyonu. Neyse ki, Rell neredeyse ölümsüz bir zırh takımı olan Mordekaiser ile savaşmak için mükemmel bir savaşçı gibi görünüyordu. Şans eseri, Hogwarts'ın en kötü versiyonunda öğrenci arkadaşlarıyla savaşmak zorunda kaldı. Daha da kötüsü, öğrencileri yendikçe büyüleri bedenlerinden sökülerek Rell'e verildi. Büyüsünü kazandığı çocuklar, sihirsiz, duygusuz zombilere dönüştü. Ya da öldüler. Yani, utanç verici bir balo gecesinden biraz daha kötü.

Rell zorla arkadaşlarının sihrini çalmak zorunda kaldığı için oldukça üzgündü, bu yüzden isyan etti. Tüm okulu yıkarak, dünyadaki yolunu bulmak için ayrıldı. Görünüşe göre, Noxus imparatorluğunun tam olarak istediği şeydi bu; büyük öfke sorunları olan son derece güçlü bir metal bükme savaşçısı.

FOXNGAME

Ve bindiği at

Riot Games, League of Legends için yeni bir atlı şampiyon yapmak istedi . Rell metali kontrol edebildiğinden, ona metalik bir at vermek kolay bir karardı. Rell, yürüme ve ata binme arasında geçiş yapabilir, ancak bunu hızı için önemli bir maliyetle yapar. Rell indiğinde, atını oluşturan metal zırhı haline gelir, böylece bineği her zaman yanında olur.

Metali bükebilme yeteneği sayesinde, Rell onun için mükemmel bir zırh takımı oluşturabilir. Yeteneklerinin menzili bir şekilde sınırlıdır, hedefe görece yakın olmalıdır. Metal ona doğrudan dokunuyorsa, ulaşılabilecek mesafede veya hatta altındaki yerde olması gerekir.

Rell'in gerçek gücü, League of Legends'daki yeteneklerinin görsel etkilerinde görülebilir . Rell büyü yaparken rengi, tayf sapmaları denen bir fenomende etrafındaki ışığı şekillendiriyor.

Veri madencilerinin ortaya çıkardığı ses dosyaları sayesinde , Rell'in biseksüel olduğunu ve diğer birkaç şampiyona oldukça susamış diyalog satırları olduğunu da görüyoruz. Seraphine ile ilk karşılaştığında Rell, "Sen şirin Seraphine'sin. Ah, güle güle. " Rell, Ekko ile beceriksizce “Ah, yani adın Ekko mu? Bu ... Bu harika. Ben iyiyim." Belki de en garip cümle, Rell'in Leona ile ilk kez karşılaşmasıdır: “Pekala Rell, sakin ol. Sadece uzun, süper güçlü zırhlı olan bir kadınsın. "

League of Legends'daki destek oyuncuları, çok yakında onun benzersiz yeteneklerini kullanma şansı yakalayacak. Rell, 9 Aralık'ta 10.25 güncellemesiyle halka açık olacak.

En Ucuz League Of Legends LOL RP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.