League of Legends'e Yeni Destek-Tank Şampiyonu Geliyor

League of Legends'e Yeni Destek-Tank Şampiyonu Geliyor
Destek şampiyonu bir mızrak kullanıyor olabilir ve bu yıl piyasaya sürülen son şampiyon olacak.
League of Legends, 2020'de sezonu tamamlamadan önce hayranları için bir şampiyon daha var. Yılın son şampiyonu bir destek-tank rolünde olacak ve Riot Games, son tweet'inde bu konu ile alakalı bir gönderi paylaştı.
 

Birkaç saat önce yayınlanan resmi bir tweet'te League of Legends geliştiricileri, yerde yatan bir mızrağın altı saniyelik bir animasyonunu gösterdi. Tweet'te şunlar yer alıyor " Birini yeterince incitirsen sana da zarar verebilirler. "

MOBA'nın hayranları bunun, Leona gibi güçlü bir destek olacağı düşünülen yeni şampiyon için bir teaser olduğuna inanıyorlar. Yakın tarihli bir reddit gönderisinde League of Legends oyuncuları, tanıtımın Riot'un Eylül ayının başlarında açıklanan Champion Roadman blog gönderisiyle planlalarına paralel olduğunu öne sürdü.

FOXNGAME

En son şampiyon Seraphine'in piyasaya sürülmesini etkili bir şekilde onaylayan "Hayran Ol" ile "ARANIYOR!" ÖDÜL İÇİN CANLI OLMALIDIR! " gerçekten de tweet'te gösterilen düşen mızrak anlamına geliyor.

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Mızrak Kullanacak

League of Legends şampiyon yol haritası, mızrak taşıyan bir figürün siluetini temsil eden aranan posteri göstermektedir. Twitter teaser'ı da yere düşen bir mızrak gösteriyor. Şampiyonun ilk açıklamalarına gelince, yol haritası şunları dikte ediyor: " Dikkat! İmparatorluk, bu kaçak suçlunun yakalanması ve tutuklanması için çok para ödeyecek. Kaçak son derece tehlikelidir, bu yüzden dikkatli yaklaşın. Ağır zırhlı ve biraz kışkırtılsa bile saldırıya geçer. Raporlar savaş gruplarının ağır teçhizatları bükülüp parçalanıp etraflarını sararak öldürüldüğünü gösterdiğinden, hafif zırh giyin. Suçlunun köşeye sıkıştığı zaman hızlı bir şekilde geri çekildiği biliniyor, bu nedenle yüksek eğitimli bir ekip getirmeniz önerilir. Bu suçluyu bir şekilde tutuklamayı başarırsanız, lütfen onları doğrudan siyah bir gülle işaretlenmiş en yakın imparatorluk binasına getirin. "

Yeni desteğin, maksimum CP hasarı veren bir pasife sahip olacağını, Leona ve Nautilus gibi bir savaş başlatabilen bir şampiyon olacağını söyleyebiliriz. League of Legends Sezon 10'un sona ermesiyle birlikte, gelecek yeni destek şampiyonuınun 2021 öncesinde alt koridor metasını nasıl değiştirdiğini görmek oldukça heyecanlı olacak.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.