League of Legends Yeni Şampiyonu Isolde mi Olacak?

League of Legends Yeni Şampiyonu Isolde mi Olacak?
Çeşitli kaynaklardan elde edilen bilgilere göre League of Legends'in yeni şampiyonu Isolde olacağı düşünülmektedir. Ayrıca yeni savaş akademisi kostümü ile geleceği tahmin edilmektedir. Detaylar makalede yer almaktadır.

League of Legends'ın sürekli genişleyen şampiyon kadrosu 150 şampiyonu geçti ve Riot Games henüz bu konuda durmayı planlamıyor ve yeni şampiyonlar vaad ediyor. Viego'nun resmi lansmanından bu yana sadece üç haftadan fazla zaman geçti ve oyuncular bir sonraki şampiyonun League of Legends'a gelişi hakkında şimdiden çeşitli spekülasyonlar tartışılmakta.Lillia, Yone, Ruh Çiçeği, Samira, Zihin Harekâtçısı Sona ve Seraphine'i doğru bir şekilde tahminlerden yola çıkarak oyuncuları bilgilendiren bir yayıncı, yakında gelecek yeni bir League of Legends şampiyonunun kimliğini doğrulamış olabilir. Yayıncıya göre, yeni üst koridor şampiyonu Viego'nun Ruined King's seslendirmelerinde adı geçen eşi Isolde'de olacak.

League of Legends Yeni Şampiyonu Isolde ve Kostümü mü Geliyor?

Kısa süre önce gönderdiği twitter gönderisi ile yayıncı, Isolde'nin League of Legends'a gelen bir sonraki şampiyon olacağını belirtmekte. Yayıncı aynı zamanda oyuncuların yakında oyuna eklenecek Caitlyn ve Blitzcrank kostümlerini de beklemelerini belirtti. Yeni gelecek kostümlerin önceden resmi olmayan kaynaklardan sızdırılması başlı başına büyük bir haber niteliği taşıyor ve hayranlar olduça heyecanlı bir bekleyiş içindeler. Eski ve kostümlerinde yenilenme bekleyen şampiyonlardan Caitlyn ve Blitzcrank için ise oyunun hayranları şimdiden plan yapmaktalar. Hayranların büyük bir kısmı yeni kostümler çıkar çıkmaz hemen satın alıp oyunda gösteriş yapmak istiyorlar. Dilerseniz kostümler çıkış yaptığında sitemiz üzerinden indirimli LoL RP satın alabilir ve kostümlere ilk erişen siz olabilirsiniz.

Yabancı yayıncının gönderisinin çevirisinde, oyunun hayranları için tam bir sürpriz olan bir Savaş Akademisi Isolde adında kostümünün geleceği hakkında basitçe çeşitli spekülasyonları belirttiğini görmekteyiz. Yayıncının ilk doğru tahmini olmadığı için önceki doğru sızıntılardan yola çıkarak hayranlar yayıncının belirttiği bilgilere önemli ölçüde inanmış durumdalar. League of Legends'ın yaklaşmakta olan yeni şampiyonu Isolde'den oldukça eminler. Bu potansiyel sızıntı hayranlar çin neşeli bir heyecan kaynağı olarak gelse de, çoğu League of Legends sihirdarı Viego'nun karısının oyundaki şampiyon havuzuna geleceğini önceden tahmin etmişti.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.