League of Legends: Wild Rift bölgesel açık beta 27 Ekim'de başlıyor

League of Legends: Wild Rift bölgesel açık beta 27 Ekim'de başlıyor
League of Legends: Wild Rift'in açık betası bu ayın ilerleyen saatlerinde belirli bölgelerde yayınlanacak.

League of Legends: Wild Rift uzun süredir çalışmaların içerisindeydi. Geçtiğimiz yıl içinde, Riot Games nihayet resmi bir lansmana hazır hale getirmek için birkaç testten geçerek potada demleniyor.

League of Legends: Wild Rift'in 2020'nin ilk aylarında çıkması gerekiyordu, ancak COVID-19 salgını nedeniyle sürüm ciddi şekilde ertelendi.

Dünya çapındaki mobil oyuncular merakla sonunda League of Legends: Wild Rift'e el atmak için bekliyorlar. Özellikle Hindistan gibi PUBG yasaklı ülkelerde, oyuncu tabanı kapalı betası boyunca bu oyun hakkında övgüler yağdırıyor.

Riot hayranları, League of Legends: Wild Rift'in resmi lansmanının ne zaman olacağını merak ediyorlardı. Görünüşe göre iPhone 12 ile birlikte çıkma olasılığı çok yüksek olan bu yılın sonlarında resmi bir lansman yaşıyor olabilir. Ancak onaylayabileceğimiz bir şey varsa o da açık beta başlangıç tarihidir.

League of Legends: Wild Rift bölgesel açık beta

League of Legends: Wild Rift geliştirme güncellemesinde, Riot Games'in Baş Yapımcısı Michael Chow bize oyunun mevcut durumu ve belirli bölgelerde açık betanın lansmanından bahsetti. 27 Ekim'de Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland açık betaya erişebilecek. Brunei, Kamboçya, Laos, Myanmar ve Doğu Timor'dan oyuncular da kabul edilecek. Asya, oyunun ilk aşamalarında geliştiriciler için birincil odak noktası olacak.

LOL RP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.