League of Legends Sana Özel Mağaza

League of Legends Sana Özel Mağaza
Belirli aralıklarla League of Legends için getirilen ve sınırlı süreli oyunda kalan Sana Özel Mağaza yeniden aktif! İndirimli kostüm şansı için hesabınıza giriş yaparak mağazanızı kontrol ediniz. Detaylar makalede yer almaktadır.
League of Legends oyuncularının uzun bir süredir merakla beklediği Sana Özel Mağaza geri geldi! 11.9 yamasının oyuna dahil edilmesinin hemen ardından Riot Games, sürpriz bir şekilde Sana Özel Mağaza’yı getirerek sancılı bekleyişi sona erdirdi. Oyuncuların özel olarak indirimli kostümleri satın almalarına olanak tanıyan Mağaza, her hesap için farklı bir görünüm ve içerik sunmaktadır. Yani her oyuncunun mağazasında farklı kostümler bulunmaktadır. Sana Özel Mağaza indirimlerinin haricinde sitemizden indirimli RP satın alabilir ve çok daha uygun fiyatlara bu kostümlere sahip olabilirsiniz. Sana Özel Mağaza kısa bir süreliğine yani geçici olarak geldiği için bu fırsatı kaçırmayın!

────────────────────────────────

► Orman Bölgesinde Morgana Seçimi

────────────────────────────────

League of Legends Sana Özel Mağaza Kostümleri

Yazımızın başlarında da belirttiğimiz gibi Sana Özel Mağaza, her hesap için ayrı kostümler sunmaktadır. Amaç; oyunculara indirimli fiyatlar üzerinden kostüm almalarına olanak tanımak. Bu sistem sayesinde belki de çok pahalı olduğu için alamadığınız kostümlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca Mağaza’nın size sunduğu kostümün şampiyonuna sahip değilseniz, aynı şekilde bu şampiyonu da indirimli olarak satın alabilirsiniz. Aşağıdaki görseller Sana Özel Mağaza görünümlerine aittir.

♦ Sana Özel Mağaza: Standart Görünüm
FOXNGAME
♦ Sana Özel Mağaza: Temsili Açık Görünüm
FOXNGAME
NOT: Görseller sadece bir örnek teşkil etmektedir, her hesapta farklı kostümler ve özel indirimler bulunmaktadır. Sana Özel Mağaza içeriğini kendi hesabınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu kostüm ve içeriklere 29 Nisan 2021 ve 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında saat 19:00'a kadar erişebilirsiniz. Son gün yani 31 Mayıs 2021 tarihinde mağaza kapanacak ve belirsiz bir süreliğine rafa kaldırılacaktır.


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.