League of Legends: iOS için Wild Rift açık beta sürümü ertelendi

League of Legends: iOS için Wild Rift açık beta sürümü ertelendi
Riot Games, teknik sorunlar nedeniyle, iOS cihazları için Wild Rift'in açık beta lansmanını erteleyecek. Dün Android cihazlarda yayınlanan Wild Rift açık beta sürümü ile oyun önemli miktarda hata geribildirimi aldı.

League of Legends: Wild Rift’in geliştirilmesi ve açık beta sürümü 2020’de birbiri ardına gecikmeler yaşıyor gibi görünüyor. League of Legends tabanlı mobil oyunun açık beta sunucularının 2020'nin ilk yarısına kadar yayında olması gerekiyordu. Ancak COVID-19 salgını nedeniyle oyunun yayınlanması ertelendi ve oyunun sonunda 2020, Riot Games, bölgesel beta sunucuları kurmak için bile mücadele ediyor gibi görünüyor. Riot Games'in Yönetici Yapımcısı Michael Chow yakın tarihli bir tweet'inde, Wild Rift’in geliştirilmesinin karşılaştığı tüm zorluklardan ve açık beta sunucularının Hindistan, Kuzey Amerika ve Güney Amerika gibi bölgelerde neden geciktiğinden bahsetti.

Ancak, Wild Rift geliştirme ekibinin sorunu burada bitmiyor çünkü son gelişmeler, bölgeye özgü açık beta sürümlerinin ciddi teknik zorluklar yaşadığını gösteriyor. Wild Rift’in açık betasının birinci aşaması dün Android'de şu bölgelerde canlı yayınlandı:

Endonezya, Japonyai, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore, Tayland, Brunei, Kamboçya, Laos, Myanmar, Timor-Leste

Görünüşe göre oyun, piyasaya sürüldüğünde gerçek oyun içeriğinden daha fazla hata veriyordu.

League of Legends: Wild Rift açık beta sürümü iOS cihazlar için ertelendi

Yakın zamanda yayınlanan bir tweet'te "Wild Rift News", oyunun iOS platformu için yayınlanmasının açık beta sürümünün teknik sorunları nedeniyle erteleneceğinden bahsetti.

LOL RP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.