LoL İhtişamlı Öğe Revizyonu: İhtişamlı Öz ve İhtişamlı Mağaza

LoL İhtişamlı Öğe Revizyonu: İhtişamlı Öz ve İhtişamlı Mağaza
League of Legends'ın yeni nadir para birimi İhtişamlı Öz, 2022 sezonunda Cevherlerin ve Prestij Puanlarının yerini alacak.

LoL 12. sezonda yeni para birimi İhtişamlı Öz bizlerle olacak. League of Legends'ta satın alınabilecek içerik miktarı sürekli artarken, Riot Games en nadir kozmetiklerin oyunculara sunulma şeklini yeniliyor. LoL oyun direktörü Riot Bellissimoh, 2022 sezonunun açılış günü canlı yayınında, İhtişamlı Kostümleri satın almanın yeni bir yolu olacağını açıkladı. Bu Efsanevi görünümlerin çoğu, yalnızca Cevherler ve Prestij Puanları aracılığıyla edinilebilir ve her ikisinin de yeni bir para birimi olan İhtişamlı Öz ile değiştirilmesi planlanmaktadır.

───────────────────────────────────────────────

Riot, 2022'nin İlk LoL Şampiyonunu Tanıttı: ZERİ

───────────────────────────────────────────────

LoL İhtişamlı Öz Nedir? Ne İşe Yarar?

FOXNGAME

Cevherler ve Prestij Puanları, League of Legends içindeki en nadir öğelerden ikisidir. Oyuncular, doğrudan mağazadan satın alınamayan benzersiz görünümlere sahip olmak için bu öğeleri kullanabilir. Ancak 2022 sezonundan itibaren bu öğelerin ikisi de kullanımdan kaldırılıyor ve yerine İhtişamlı Öz adı verilen yeni bir nadir para birimi ekleniyor. İÖ, Cevherlerin ve Prestij Puanlarının kazanıldığı yöntemle elde edilecek.

Halihazırda sahip olduğunuz Cevherleriniz güncelleme gedikten sonra 1/10 oranında ihtişamlı öze dönüşecek ancak tüm Prestij Puanlarınız yok olacak. Bu yüzden bir an önce harcayın.

League of Legends İhtişamlı Mağaza 2022

Oyuncular için mevcut Cevher Mağazası, İhtişamlı Mağaza olarak değiştirilecek. Oyuncular, ihtişamlı özlerini daha önce piyasaya sürülen Prestij görünümleri de dahil olmak üzere çeşitli nadir öğeler ve kozmetikler üzerinde harcayabilecekler. Dükkanın içeriği düzenli olarak değişecek ve oyuncular her ay yeni öğelere erişim sağlayacak.

Mağazada sunulacak içerikleri şu şekilde;

 • Eski Prestij Serisi Kostümler
 • Temalı İhtişamlı Kostümler
 • Sezon Totemi ve İfadesi
 • Başka İçerikler
 • Yeniden İşleme ve Özel İçerikler

─────────────────────────────────────────────────────────────

► LoL Sezon 12'nin İlk Kostüm Serisi 'Porselen' Yakında Mağazada

─────────────────────────────────────────────────────────────

Eski Prestij Serisi Kostümler

2018 ve 2019 prestij kostümleri mağazaya geri dönüyor. Bu görünümlerin yenilenmiş halleri, orijinal versiyonlarına sahip olan oyunculara ücretsiz verilecek. Kostümler, yeni ses efektleri, animasyonlar ve daha fazlası dahil olmak üzere Riot'tan büyük ilgi görecek.

FOXNGAME

İhtişamlı Mağaza güncellemesinin ardından ilk 3 ayda gelecek Prestij kostümleri;

 • K/DA Kai'Sa Prestij Serisi (200 İÖ)
 • KOD ADI: Irelia Prestij Serisi (150 İÖ)
 • Pulsefire Thresh Prestij Serisi (150 İÖ)
 • Sihir Üstadı Zoe Prestij Serisi (125 İÖ)
 • Ruh Çiçeği Teemo Prestij Serisi (125 İÖ)
 • Savaş Kraliçesi Diana Prestij Serisi (125 İÖ)

Temalı İhtişamlı Kostümler

Sezon 2022'den itibaren her sezon, kostümlerin geliştirileceği bir tema olacak. Yeni sezonun ilk ihtişamlı teması olarak "Kül Şövalyesi" kostümleri tanıtılacak. Bunlar, bir zamanlar şanlı bir krallığa sahip olan, ancak sonunda onları mahvetmek için parçalandıklarını gören savaşçıları temsil ediyor.

FOXNGAME

LoL ihtişamlı öz ne zaman çıkacak kesin bir bilgi paylaşılmadı ancak bir sonraki yama notlarında gelmesi oldukça muhtemel.


► En ucuz RP Foxngame'de. Hemen indirimli LoL RP satın alın: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.