League of Legends Gwen Yetenekleri

League of Legends Gwen Yetenekleri
Kısa bir süre önce Riot Games geliştiricilerinin Kutlu Terzi olarak duyurduğu Gwen çok yakında vadiye geliyor. Biz de oyunculara Gwen Vadi'ye gelmeden önce yeteneklerini ve bu yeteneklerin özelliklerini gösteriyoruz.
Riot Games çok kısa bir süre önce Kutlu Terzi unvanı ile League of Legends'in en son şampiyonu Gwen'i duyurmuştu. Bu yeni şampiyon Gwen'in oyuna dahil edilmesini 11.7 yaması ile birlikte bekliyorduk fakat bu durum tahmin ettiğimiz gibi olmadı ve 11.8 yaması ile birlikte oyuna dahil edilecek gibi görünüyor. Ayrıca oyuna 11.7 yaması ile birlikte dahil edilen yeni Uzayın Ritmi kostüm serisini mutlaka incelemelisiniz, yeni kostümler oldukça harika görünüyor. Toplamda 8 farklı yeni kostüm 7 farklı şampiyona getiriliyor ve belirttiğimiz 7 farklı şampiyon arasında yer alan Lulu için hem Uzayın Ritmi kostümünü hem de prestij serisi kostümü getiriliyor.

───────────────────────────────────────────────────────────

 LoL LoL 11.7 Yama Notları - Uzayın Ritmi Kostüm Serisi

───────────────────────────────────────────────────────────

LoL Gwen Hakkında Bildiklerimiz

11.7 yaması ile birlikte oyuna dahil edilmesi beklenen yeni şampiyon Gwen, Uzayın Ritmi kostüm serisine dahil edilecek ve çeşitli renk seçenekleri ile birlikte gelecek. Yeni şampiyon Gwen'in oyuna 14 Nisan tarihinde getirilecek olan 11.8 yaması ile birlikte dahil edilmesi planlanıyor. Gwen karakteristik özellikleri neticesinde makas, iğne ve iplik kullanmaktadır.
 


Gwen Yetenek Seti

  • Pasif - Bin Kesik: Gwen'in normal saldırıları can yüzdesine bağlı olarak isabet halinde ilave büyü hasarı verir. Şampiyonlara yönelik normal saldırılar onu verilen hasarın belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileştirir.
  • Q - Kırt Kırt!: Gwen makasını hızla iki ila altı defa kullanarak koni şeklindeki bir alana büyü hasarı verir. Gwen makasını en az iki defa kullanır ve rakibe isabet ettirdiği her normal saldırı başına bir makas darbesi daha gerçekleştirir (toplamda altı darbe olacak şekilde en fazla dört darbe daha). Her bir makas darbesinin merkezindeki rakipler gerçek hasarın yanı sıra Bin Kesik'ten ilave büyü hasarı da alır.
  • W - Kutlu Sis: Gwen beş saniyeliğine kendisini Kutlu Sis'le çevreler ve onun içindeyken zırh ve büyü direnci kazanır. Sisin dışındaki rakipler Gwen'i hedef alamaz ve ona yetenek isabet ettiremez. Sis, Gwen bölgeden ilk kez ayrılmaya çalıştığında onu takip eder ama bir dahaki sefere kaybolur.
  • E - Pens At: Gwen kısa bir mesafe boyunca atılır ve saldırılarını dört saniyeliğine güçlendirerek menzil, hız ve isabet halinde büyü hasarı kazanır. Bu sırada bir rakibe saldırmak yeteneğin bekleme süresinin %50'sini iade eder.
  • R - İlmek İlmek: Gwen, İlmek İlmek yeteneğini üç defaya kadar kullanabilir ama art arda gelecek her bir kullanımı açabilmesi için onu 8 saniye içinde bir rakibe isabet ettirmesi gerekir. Her kullanım bir hat üstünde ilerleyen, büyü hasarı veren, rakipleri yavaşlatan ve Gwen'in Bin Kesik yeteneğinin ilave büyü hasarını veren iğneler fırlatır. İlk kullanım bir iğne, ikinci kullanım üç iğne ve son kullanım beş iğne fırlatır. Rakiplere isabet eden dokuz iğnenin her biri, Bin Kesik'in etkisini bir defa uygular (yani toplamda dokuz defa).

Gwen'in yetenek kiti sayesinde oldukça mobil bir şampiyon olduğu rahatlıkla söylenebilir. Ayrıca vurduğu hasar oranı ve yetenek kitinden aldığı ek özellikler sayesinde ayrık ittirme konusunda oldukça yetenekli olacağa benziyor. En çok merak ettiğimiz bir diğer konu da Gwen'i profesyonel oyuncuların elinde nasıl bir etki yaratacağıdır. Bunu görebilmemiz için ise bir süre beklememiz gerekecek.

► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.