League of Legends Geliştiricisi "Hızlı Oynanış Düşünceleri" Sunuyor

League of Legends Geliştiricisi "Hızlı Oynanış Düşünceleri" Sunuyor
League of Legends 10.24 yaması, çok sayıda denge ayarlamasıyla büyük bir yama olmaya hazırlanıyor.
League of Legends 11. sezon öncesi güncellemesi, eşyalara ve genel şampiyon eşyalarına büyük değişiklikler getirdi. Yeni efsanevi öğeler metayı tamamen değiştirmekle kalmadı, aynı zamanda pek çok oynanış ayarlaması getirdi, bu da League of Legends'ı tamamen yeni bir oyun gibi hissettirdi. League of Legends yaması 10.23 güncellemesi, masaya çok şey getirdi ve bazı yeni öğeler ezici olsa da, çoğu tamamen bozuktu. Riot Games'in gerçekten de MOBA'ya birçok denge ayarlaması getirmesi gerekiyor ve League of Legends oyun tasarım direktörü Mark 'Scruffy' Yetter, geliştiricilerin 10.24 yamasını getirmek istediği ince ayarlar hakkında daha önce konuştu. Scruffy, "Hızlı Oyun Düşünceleri" başlıklı son blog gönderisinde, gelecekteki yamalar için bazı ek değişiklikleri özetledi.
 

Yetter şunları söyledi " Bugün oynanışla ilgili düşünceler, sezon öncesi ürünlere ve mağaza çalışmasına yönelik düşüncelerimizin ve tepkilerimizin ilk özetini içeriyor. İşler çok hızlı ilerliyor, bu yüzden 10.25 için planladığımız çok daha fazlası var. "

League of Legends Yaması 10.24 İçin Planlanan Büyük Denge Değişiklikleri

Scruffy blog gönderisinde League of Legends'ın aşağıdaki güncellemelerde ihtiyaç duyduğu değişikliklerle ilgili bazı düşüncelerini paylaştı. Eşya denge değişiklikleri açısından aşağıdakileri özetledi:
  • Eşya güvenilirliğini artırarak oyunculara daha fazla karşı oyun seçeneği sağlamak.
  • Eşya çeşitliliği yoluyla her şampiyonu uygulanabilir ve metaya uygun hale getirmek.
  • Yalnızca meta bazılı değil, oyun içi ilerleyişe göre eşya seçimine odaklanmak.

League of Legends geliştiricilerinin gelecekteki güncellemelerde MOBA'ya getirmek isteyeceği inanılmaz sayıda değişikliğin ana hatlarını belirtti. Görünüşe göre Riot, normal sezon resmi olarak başlamadan önce oyunu dengelemek için tam gaz çalışmaya devam ediyor.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.