LEAGUE OF LEGENDS DAVRANIŞ SİSTEMLERİ TEMMUZ GÜNCELLEMESİ

LEAGUE OF LEGENDS DAVRANIŞ SİSTEMLERİ TEMMUZ GÜNCELLEMESİ
Davranış (Honor) ve (Report) sisteminde uygulanacak iyileştirmeler hakkında

Riot Games'in resmi sayfasından alıntıdır:

Riot Games Geliştiricilerinden Cody “Riot Codebear” Germain, oyundaki davranışsal iyileştirmeleri konusunda ve geliştiricilerden gelen yeni çıkan özellikleri hakkında bir güncelleme paylaştı.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca bildiğiniz gibi, oyundaki yıkıcı davranışlar son yıllarda çok fazla çözüme ulaştırılamıyordu.

Ancak son güncellemeyle birkaç şey değişti: Geliştiriciler, oyunun sonucunu doğrudan etkileyen oyun içi davranışların üstesinden gelmenin önemli olduğuna inanıyor ve bu yüzden Doğrudan kasıtlı besleme, sabotaj veya oyun temelli taciz (keder) ve boşta kalma veya kasıtlı olarak maçı terk etme potansiyeline sahip oyunculara yapılan geri bildirimler ve rapor verileri sonucunda daha etkili yöntemler kullanacak.

Riot, Şimdi de şampiyon seçiminde raporlama ve susturma özelliğinden sonra getireceği üç projeyi paylaşıyor:

LoL oyuncularından beklediklerimizi tanımlayan ve değerlerimizi içeren Sihirdar Kanunu'nu güncellemeyeli epey oldu. Olumsuz olarak gördüğümüz davranışları ve bunların doğuracağı sonuçları daha net bir şekilde bu kanunda açıklayacak olan Riot, bununla birlikte League of Legends deneyiminin temeli olan yükümlülükleri ve kuralları sağlamlaştırmak, meydana gelen olumsuz davranışlar için daha temiz çözümler bulmayı sağlayacak. Özellikle de bilerek besleme ve boş durma/bilgisayar başından ayrılma davranışları gerçekleşir gerçekleşmez, onları olabildiğince hızlı doğrulayabilecek gelişmiş bir otomatik tespit algoritması geliştiriyorlar. İlk olarak yalnızca bu davranışların daha iyi saptanması için çalışsalar da diğer davranışların durumunu da gözlemliyor ve bunları da daha iyi tespit etmek için atabilecekleri adımları planlıyorlar tüm ekipçe. Bilgisayar başından ayrılan oyuncular tespit edildiğinde alınan önlemleri iyileştirmek için çalışan geliştiriciler, bu iyileştirmelerin bilgisayar başından ayrılan oyuncuların diğerleri üstündeki etkisini nasıl azaltabileceğini değerlendirecek.

League Of Legend RP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.