LoL 2023 Sezon Öncesi: Tüm Yeni Orman Değişiklikleri

LoL 2023 Sezon Öncesi: Tüm Yeni Orman Değişiklikleri
Riot Games, yaklaşmakta olan League of Legends sezon öncesi 2023 için büyük orman değişikliklerini paylaşıyor.

Riot Games, yaklaşmakta olan League of Legends sezon öncesi 2023 için büyük orman değişikliklerini paylaşıyor. LoL’de birçok rol var ama bunların en etkilisi jungle (orman). Bir ormancı, yeterince iyiyse herhangi bir oyunun gidişatını değiştirebilir ve çoğu zaman oyunu tek başına taşıyabilir.

Bununla birlikte, orman genellikle takımın kum torbasıdır. Sürekli olarak çoklu görev yapmak zorunda oldukları ve her koridorda baskınlarla yardım etmeye çalıştıkları için, çoğu yeni oyuncunun tüm bu becerileri öğrenmesi zordur.

League of Legends Garena, sezon öncesi 2023'te bazı büyük orman değişiklikleri yapmaktan bahsettikleri biraz erken bir makale paylaştı. Bu yazıda Riot, oyuncunun çoğunluğunun rolden kaçınmasını istemediklerini ve ormancılık söz konusu olduğunda bu matriste başarısız olduklarını kabul ettiklerini belirtti. Tüm bu problemler ve nüanslar nedeniyle orman rolünü değiştirmek istiyorlar. Böylece insanların öğrenmesi ve adapte olması daha kolay olacak. Bazı değişiklikler arasında orman yolu yardımcıları, orman öğesi değişiklikleri ve en önemlisi orman canavarları yer alacak.

────────────────────────────────────────────────

► Tüm Arcane Karakterleri Resmi Olarak Açıklandı

────────────────────────────────────────────────

LoL 2023 Sezon Öncesi Tüm Orman Değişiklikleri 

FOXNGAME

Ayarlama Mekaniği

Riot, 2023 sezon öncesi dönemi için şu anda ormanda yol yardımı gibi bazı değişiklikleri araştırıyor. Önerilen öğe listesine benzer şekilde, ancak asıl olarak rolde ustalaşma yolunda bir basamak taşı olmaya yardımcı olacak. Ayrıca Riot, ormanın karmaşık kalmasını sağlamadan yeni oyuncuların girmesini kolaylaştırmaya çalışıyor.

İletişim Sistemi Değişiklikleri

Riot Phroxzon, iletişim ile ilgili bazı değişikliklerden de bahsetti. Ormancıların iletişimi bir beceri ifade yöntemi olarak kullanabilecekleri daha fazla yol eklemek istiyorlar.

Ormancılar proaktif iletişime güvendiğinden, rolün bunu yapmak için daha fazla araca sahip olduğundan emin oluyorlar. Ormancılara, diğer fikirlerin yanı sıra, ekiplerinin hedeflere ulaşmasını sağlamak veya baskınlarını koridorlarına yayınlamak için daha fazla araç vermeyi araştırıyorlar.

Orman Temizliği Değişiklikleri

Şu anda League of legends'da farklı karakterlerin ormanda yaşayabilmesi için gerçekten hızlı/optimize edilmiş bir netliğe sahip olmaları gerekiyor. Bu nedenle, daha yavaş şampiyonlar, genellikle ayak uyduramadıkları için mevcut orman metasında asla seçilmez veya oynanmaz.

Orman temizliği optimizasyonu giriş için büyük bir engel olduğundan, oyuncular rolü düzgün bir şekilde öğrenmek istemiyorlar. Bu yüzden, bu giriş engelini ortadan kaldırmak için bu sorunu çözmek istiyorlar.

Ayrıca, bu değişikliklerle birlikte bir miktar beceri ifadesinin kaybolacağını, ancak ormanın karmaşıklığının ve becerisinin bir kısmını net optimizasyondan başka yerlere taşıyacaklarını belirttiler. Bunu yaparak, genel olarak orman için iyi bir takas olacağını düşünüyorlar.

Orman Eşyası Değişiklikleri

Geliştiriciler, LoL’ün 2023 sezonunda orman itemlerine daha fazla değişiklik eklemek istiyor. Onlara göre, mevcut orman eşyaları o kadar heyecan verici veya anlaşılır değil. Orman eşyalarının eski Büyük Kertenkele’nin Ruhu gibi daha anlamlı ve etkili olmasını istiyorlar, bu eşyalar kaldırılmış olsa bile.  

Orman Canavarları

Daha önce belirtildiği gibi Riot, eski Büyük Kertenkele’nin Ruhu’na benzer orman canavarları eklemek istiyor; destansı canavarları temizleyip alt ederek ormancıya yardım edecek. Ormandayken, yavaş yavaş hız kazanırlar ve ormancıyı güçlendirecek kadar büyüyene kadar istatistiklerini yükseltirler.  

League of Legends 2023 Sezon Öncesi dönemi ne zaman başlayacak?

Henüz Lig ekibi tarafından öne sürülen pek çok somut oyun değişikliği olmasa da, bugünkü güncelleme oyunculara geliştiricilerin etrafta dolaştığı güçlü miktarda fikir verdi. League'in sezon öncesi yamaları geleneksel olarak Kasım ayında başlar, bu nedenle orman değişiklikleriyle ilgili daha fazla bilgi için hala bolca zaman var. League of Legends 2023 sezon öncesi dönemi hakkında şimdilik bilinenler bu kadar. Daha fazla bilgi paylaşıldıkça sizleri bilgilendireceğiz. Haberleri kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takibe alın.


Instagram

Twitter

Youtube


LoL Riot Points %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.