League of Legends 2023 Şampiyon Yol Haritası

League of Legends 2023 Şampiyon Yol Haritası
Riot, League of Legends'ın 2023 sezonu için şampiyon yol haritasını açıkladı.

Riot, 2023 sezon öncesi dönemi geldiği için bu yepyeni sezon 13'te League of Legends'a gelen çeşitli değişiklikleri paylaştı. Ayrıca, yakın zamanda yaklaşan içerik ve eklemeler için daha güncel sürüm özelliklerini paylaştılar. 

Birkaç ay önce Riot, üç yeni şampiyon çıkaracağını duyurdu. Bu şampiyonlardan biri Nazumah’ın Gururu K'Sante'dir. 12.21 yamasında K'Sante'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte, 13. sezonda piyasaya sürülecek iki şampiyon daha kaldı. Yeni şampiyonların yanı sıra Ahri ASU tahmini çıkış tarihi ve Aurelion Sol CGU'su hakkında birçok yeni bilgiyi de açıkladılar.

Riot Reav3, 2023 sezon öncesi yol haritası videosunu yayınladıktan sonra 2023 yılı için şampiyon çıkış sırasını açıklamıştı. Ancak K'Sante ve Dehşet Gecesi kostümlerinin erken çıkışı ve Aurelion Sol CGU'nun ertelenmesiyle birlikte Riot, şampiyon çıkış sırasını güncelledi.

────────────────────────────────────────────────────────

► Riot, LoL 2023 Sezon Öncesinde XP ve Altını Değiştiriyor

────────────────────────────────────────────────────────

League of Legends Şampiyon Yol Haritası 2023

İşte 2023'ün başları için güncellenmiş şampiyon sıralaması:

  • Ahri ASU (Sanat ve Sürdürülebilirlik Güncellemesi)
  • Aurelion Sol CGU (Kapsamlı Oynanış Güncellemesi)
  • Ixtali Büyücü
  • Darkin Suikastçısı

FOXNGAME

Ayrıca daha fazla ASU yapacaklarını da sözlerine eklediler.

ASU veya Sanat ve Sürdürülebilirlik Güncellemesi, Riot'un şampiyonun formalarını değiştirmeden görselini güncellediği yerdir. ASU alan ilk şampiyon Caitlyn'di ve büyük bir başarıydı. Riot yalnızca görsellerini güncellemekle kalmadı, aynı zamanda VFX'i, ses hatlarını, görünümleri ve açılış resimlerini de güncelledi. Benzer şekilde, 2022 sezon öncesi videosunda Ahri'nin de bir ASU alacağını duyurdular. Ancak Ahri'nin birçok dış görünümü olduğu için ASU'su 2023'ün başlarına kadar ertelendi.

Riot Phraxzon, geliştirici günlük videosunda gelecekte çok sayıda ASU yapacaklarını belirtti. Üstelik şu anda çok popüler bir şampiyon üzerinde bir ASU üzerinde çalışıyorlar. Riot, bu yeniden çalışmayı hangi şampiyonun alacağını açıklamasa da, birçok kişi Miss Fortune, Lux ve hatta Lee Sin'in bu yeni görsel güncellemeyi alabileceğini düşünüyor.


► LoL Riot Points (RP) %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. İndirimli RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.