LoL 13. Sezon Başlangıç Ödülü | Aatrox Totemi

LoL 13. Sezon Başlangıç Ödülü | Aatrox Totemi
LoL Sezon 13’ün başlangıcı ufukta belirirken, yaklaşan 2023 sezonu etkinliğinin ödülü de açıklanıyor.

Riot Games, 2022 sezonunda Ruh Çiçeği, Yıldız Muhafızı, Çelik Kanat, 2022 Dünya Şampiyonası gibi birçok etkinlik düzenledi. Benzer şekilde League of Legends 2023 sezonu da birbirinden güzel etkinlikleri beraberinde getirecek. Bu etkinliklerden oyuncular çeşitli ödüller alabilirler; Mavi Öz, sandıklar, simgeler, görünümler, totemler vb. 

LoL 13. Sezon etkinliğindeki ödüller için Riot, etkinliğe katılanlara 2023 Sezon Başlangıç Totemi (Aatrox Totemi) verecek. Totemler, League of Legends'taki temel öğelerden biridir. Savaş sisini haritadan kaldırır ve bir ekibe görüş sağlar. Ancak ekibe yalnızca sınırlı bir süre için görüş verilir ve bir Kâhin Merceği ile karşılık verilebilir.

FOXNGAME

Oyuncular üç tür totem satın alabilirler: Gizli Totem, Vizyon Totemi ve Totem Uğuru. Oyuncular ayrıca totemlerini skinlerle donatabilirler. Şampiyon görünümü kadar popüler olmasalar da, yine de oldukları şey için uygundurlar.

─────────────────────────────────────────────

► League of Legends 2023 Şampiyon Yol Haritası

─────────────────────────────────────────────

LoL 13. Sezon Başlangıç Ödülü

Şu anda "2023 Sezonu Başlangıç Totemi" veya "Aatrox Totemi" olarak adlandırılıyor. Tasarıma gelince, inanılmaz görünüyor. Üstelik tasarım, harika görünen Aatrox Darkin Kılıcı.

FOXNGAME

Ayrıca, bu koğuş görünümü, gelecekte bir Darkin etkinliği alacağımıza dair ipucu verebilir. Son zamanlarda Riot, Darkinleri genişletiyor. İlk olarak, 2023 sezon öncesi yol haritası videosunda, 13. sezonda yeni bir Darkin şampiyonunun geleceğini duyurdular. Üstelik şu anda Legends of Runeterra'da The Darkin Saga adlı bir Darkin etkinliği gerçekleşiyor. Diğer birçok yeni Darkin ile birlikte Kayn ve Varus'u oyuna dâhil etti. Sadece bu da değil, Aatrox'un gelecekte bir ara oyuna geleceği de sızdırıldı.

Wild Rift'te bile şu anda gerçekleşen bir Darkin etkinliği var. Yeni Wild Rift yamasında, Aatrox ve Kayn yeni çıktı. Dolayısıyla, Riot'un gelecekte League of Legends için Darkin temalı bir etkinlik planlamasını bekleyebiliriz.


► LoL Riot Points (RP) %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. İndirimli RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.