League of Legends 12. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

League of Legends 12. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?
League of Legends 12. Sezonuna az bir zaman kaldı. Yeni sezon eşya ve rün değişiklikleri, ihtişamlı & efsanevi eşyalar, şampiyon güncellemeleri ve çok daha fazlası için göz atın.

League of Legends 12. Sezonu yaklaşıyor ve beraberinde birçok yenilikle birlikte geliyor. Her sezon olduğu gibi 11. Sezonda da heyecan doruktaydı. Artık yeni sezonun gelişinin sinyallerini de Riot Games geliştirici ekibi tarafından alıyoruz. LoL Worlds’ün 11.19 yamasında yani 11. Sezonda gerçekleşeceğini ve yeniliklerin turnuvaya herhangi bir etkisi olmadığını belirtelim. Sezon 12’nin geliş haberiyle topluluk tekrardan heyecanlanmaya başladı bile. Bu sezonda şimdilik oyuncuları nelerin beklediğinden ve ne gibi yeniliklere ev sahipliği yapacağından hazırsanız bahsetmeye başlayalım.

FOXNGAME

League of Legends 12. Sezon Öncesi Güncellemelerinde Neler Var?

Sezon öncesi dönemi Riot’un oyundaki her şeyi gözden geçirmeye başladığı dönemdir. Sezon 10’da gelen en yeni oynanış özelliği “Ejderhalar: Elementlerin Yükselişi” olmuştu. Sezon 11’de ise oyun içindeki dükkân “ihtişamlı” eşyalarla dolmuştu.

Sezon 12’de ise bu denli büyük değişikliklerin olmayacağını belirtelim. Riot Games, gelecek bu sezonda daha önce getirdikleri özelliklere yeni bir bakış açısı kazandıracak. Genelleyecek olursak, bu sezonda hedef LoL’ün sahip olduğu oynanış özelliklerini geliştirip üstüne eklemeler yapmak ve oyuncuları ödüllendirme sistemini daha anlamlı bir hale getirmek olacak.

LoL 12. Sezonu ne zaman başlayacak? Yeni sezonda vadiye hangi değişiklikler gelecek? Oyuncuları yeni sezonda neler bekliyor?

♦ Ejderler Hextech ve Chemtech Olarak Bir Yenilemeyle Karşılaşacaklar

FOXNGAME

Hextech ejderi oyunculara saldırı ve yetenek hızı sağlayacak. Sezon 10’da gelen ejderha güncellemesinin ardından bu sezon da oyuna iki adet ejderha türü eklenmesi uygun görüldü. Bu yüzden Riot oyuna Hextech ve Chemtech olmak üzere iki adet ejderha ekleyecek. Oyuncuların ele geçirmesi için artık dört değil altı adet ejder ruhu güçlendirmesi oyunda bulunacak. Hextech ejder ruhu Statik Hançer gibi rakiplerin arasında seken bir saldırı verecek. Aynı zamanda bu ejderin ruhunun haritaya etkisi oyuncuların sağa sola ışınlanmasını sağlayan portallar açmak olacak.

FOXNGAME

Öte yandan Chemtech ejderi, gölge adaların kudretini barındıracak. Oyunculara eksik canlarına oranla hasar arttırma güçlendirmesi vermesinin yanında öldükten sonra kısa bir süreliğine zombiye dönüşmelerine olanak tanıyacak. Bu ejderin ruhunun haritaya etkisi ise çalılara benzer şekilde çalışan ve rakipleri içinde gizleyen bulutlar olacak.

♦ Destek ve Büyücü Rolü İçin Daha Fazla İhtişamlı & Efsanevi Eşyalar Gelecek

Sezon 11’in gelişi oyunculara gidilebilecek farklı stratejik eşya rotasyonları sunmuştu. Riot League of Legends’ın 12. Sezonunda bu eşyaları geliştirmek ve yenilerini eklemek, kısacası eşyalarla ilgili boşlukları doldurmak istiyor.

  •  Destekler için yanlarında bulunan takım arkadaşlarına hareket kısıtlamasına uğrayan rakiplere daha fazla hasar vermelerini sağlayacak bir eşya gelecek.

  • Büyücüler için ise yeni bir ihtişamlı eşya yolda. Hasar aldıktan kısa bir süre sonra rakibin hasarını belirli bir oranda düşürecek ve yetenek hızı sağlayan yeni bir eşya yolda.

  • Büyücüler, Suikastçiler ve Tanklar için gelişmiş efsanevi eşyaların da geleceği bekleniyor. Nişancılar ve dövüşçüler bu sezon ilk etapta bir değişikliğe uğramayabilir. Yine de ufak tefek oynamalar bekleyebilirsiniz.

─────────────────────────────────────────────────────────────

► League of Legends’ın Yeni Kostüm Serisi “Ejderler” Yolda!

─────────────────────────────────────────────────────────────

♦ Oyunun Dengesini Alt Üst Edecek Rün Değişiklikleri

FOXNGAME

Rünlerde bulunan ilham sekmesi rünlerin yenilendiği güncellemeden beri Riot’un baş belasıydı. Kronometre ve Kozmik Sezgi rünleri bu sekmede ne kadar güçlü olsalar da oyuncuların en az tercih ettiği rün ağacı sekmesiydi. Kullanım alanlarını genişleterek öneminin arttırılması planlanıyor.

Buzul Takviyesi ve Ölümcül Tempo rünleri bu sezonda yenilenmiş olarak sihirdarlara sunulacak.

♦ Takımların Oyuna Bağlı Kalabilmeleri İçin Harita Görevleri Yenileniyor

FOXNGAME

Şu anlık oyunda ilerlemenizi gösterebilmek için sadece birkaç şeye sahipsiniz. Buna dereceli çerçevenizi ve sihirdar simgenizi örnek olarak verebiliriz. Ebediler de başarımlarınızı göstermenin bir diğer yolu ama ulaşması pek de kolay değil. Yeni gelecek sistem oyunun her alanında gösterdiğiniz çabayı ve verdiğiniz emeği göstermenizi sağlayacak.

FOXNGAME

Mücadeleleri tamamlayarak elde edilen bu rozetleri profilinizde sergileyebilecek ve diğer oyuncular arasında kaçıncı sırada olduğunuzu görebileceksiniz.

League of Legends Sezon 12 Şampiyon Güncellemeleri ve Fazlası

Sezon öncesi güncellemesinde gelmesi söz konusu olmasa da 12. Sezonda mutlaka gelecek olan şampiyon güncellemeleri de içeriğin bir parçası olacak.

Listenin başını çeken şampiyon ise Udyr, oyuncuların 2021’de en çok seçtiği ormancılardan biri olan Ruh Gezgini, 12. sezonda tamamen değişeceği bir güncelleme alacak.

FOXNGAME

LoL Sezon 12 Ne Zaman Başlayacak?

LoL 12. Sezonu dünya şampiyonasından sonra gelecek olan sezon öncesi güncellemesinin ardından oyuncularla buluşacak. Erken sezon güncellemesi Kasım’ın sonları veya Aralık ayının başı gibi oyuna gelmiş olacak. Tam sezonun gelişi ise Ocak ayının başlarında olacağı tahmin ediliyor.

League of Legends 12. Sezonu ile ilgili haberler ve sızıntılar ile ilgili yazılar gelmeye devam edecek. Yeni sezon için oyuncular çok heyecanlı. Yeniliklerden haberdar olup yeni sezonun içeriklerine ulaşmak için takipte kalın!


► İndirimli LoL RP (Riot Points) satın almak için linke tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.