League of Legends 11.5 Yama Notları Olası Çıkış Tarihi

League of Legends 11.5 Yama Notları Olası Çıkış Tarihi
League of Legends 11.5 yama notları, vadiye üç yeni Bee görünümü; Bee’maw, Beezahar ve Yuubee ile geliyor. Yama notlarının muhtemel değişiklikleri için makalemize göz atın.

League of Legends 11.5 yama notları, oyunculara Riot’un oyun içi bazı planlarını test etme şansı veren PBE sunucusunda yayınlandı. Bazı yeni görünümlere ek olarak, hayranların hoşuna gidebilecek birkaç şampiyon ve eşya değişikliği içeren yama notlarında üç sarı Arı görünümünün yanı sıra MOBA’nın birkaç eşyasını hedefleyen değişiklikler geliyor. Yama programında da yansıtıldığı gibi, LoL 11.5 yama notları çıkış tarihi 3 Mart Çarşamba olarak belirlendi.

11.5 yama notlarıyla gelecek olan yeni şampiyon görünümleri Kog’Maw, Malhazar ve Yuumi bu güncellemeyle şık arı temalı görünümler elde ediyor. Yeni yama oldukça farklı bir estetiğe sahip olan üç yeni Bee görünümüyle: Bee’maw (1350 RP), Beezahar(1350 RP) ve Yuubee (1350 RP) baharın gelişinin habercisi olurken, Yuumi’nin artık bir kedi arısı mı yoksa arı kedisi mi olduğu tartışmasını ateşliyor.

League of Legends Yama 11.5'te İstemediğimiz 5 Şey 

♦ Daha Fazla Hasar 

Oyunun şu anki durumuna yüksek hasar veren şampiyonlar hâkim. Bu şampiyonlar çabucak öldürürler ve büyük iyileşirler, bu yüzden 11.3 yamasında üst koridordaki çeteciler kraldı. Ancak sağlık zayıflatmalarından ve AP güçlendirmelerinden sonra şampiyonlar büyük hasar vermeye başladılar ve en çok yapanlar ise seçimlere hâkim olanlar oldu. 11.5'te ihtiyacımız olan son şey daha fazla hasar.

♦ Daha Fazla İyileştirme 

Yüksek hasarı telafi etmek için iyileştirmeye ihtiyacımız yok, oyunu dengelemek için daha az hasara ihtiyacımız var. Oyuncular isabet halinde gülünç bir oranda iyileşir, böylece en fazla hasarı veren şampiyonlar, güçleriyle düşmanlara zorbalık yapabilecekleri için büyük bir destek olmadan daha uzun süre dayanır.

♦ Efsanevi Eşya Takviyeleri 

Efsanevi eşyaların eklenmesi oyuncular için hem lütuf ve hem de bela oldu. Ana şampiyonlarının, patlama yaşadıkları kırık efsanevi öğelerle iyi bir sinerji oluşturduğunu anlayanlar için lütuf ancak tekli jeton kuyruğunun diğer tarafındakiler için bir kabus, oyuncular sınırlı geçerli şampiyon havuzuna katlanmak veya uyum sağlamak zorunda kalıyor. 

♦ Orman Nerfs 

Son yama, orman rolünü neredeyse tamamen ortadan kaldırdı. Böylesine büyük bir geri adım attıktan sonra, Riot'un rolü daha da ileri götürmek için hiçbir şey yapmaması hem profesyonel oyun hem de solo kuyruk için önemlidir. 

♦ Mobilite Tutkunları 

Hareket artışı ve boşluk kapatma yetenekleri olan şampiyonlar şu anda besin zincirinin en üstünde. Ancak bu yetenekler bir şampiyonun olağan aksiliklerini ortadan kaldırdığında, kullanışlı bir alet olmaktan, bozuk bir tamirciye dönüşür. Örneğin, Jhin'in hareket kabiliyetinin bir şampiyon olarak Aşil topuğu olması gerekiyordu ancak formasını Galeforce aktif yeteneği ile birleştirdiğinizde, düşman takımları için haksızlık sınırını aşıyor.

────────────────────────────────────────────────────────────────────

► League of Legends Yeni Şampiyonu Isolde mi Olacak?

────────────────────────────────────────────────────────────────────

LoL 11.5 Yama Notları Denge Değişiklikleri

♦ Şampiyon Değişiklikleri 

Twitch – Değiştirildi
 • Ölümcül Zehir (Pasif) Yetenek gücü düşürüldü: %3 → %2
 • Püskürt ve Dua Et (R):
  • Saldırı gücü bonusu artırıldı: 25/40/55 → 30/45/60
  • 
  Etki süresi artırıldı: 5 → 6

♦ Öğe Değişiklikleri

Manamune

 • Toplam maliyet artırıldı: 2900 → 3000
 • Birleştirme maliyeti artırıldı: 1050 → 1150

Muramana

 • Şok pasif saldırı hasarı düşürüldü: %2,5 → %1,5
 • Şok pasif yetenek hasarı değiştirildi: [% 2,5 maksimum mana +% 6 tAD fiziksel hasar] → [(% 3,3 - yakın dövüş şampiyonları |% 2,5 - menzilli şampiyonlar) maksimum mana +% 6 tAD fiziksel hasar]

Gerçek Buz Parçası

 • Fetih (Yeni pasif etki): Totemleri 300 daha uzak mesafeye yerleştirebilirsiniz.

League of Legends Yama 11.5 Şampiyon Görünümleri

♦ BEE'MAW - 1350 RP

♦ YUUBEE - 1350 RP

♦ BEEZAHAR - 1350 RP

League of Legends 11.5 yamasının PBE’ye harcadığı haftalarda muhtemelen daha fazla değişiklik göreceğiz. Makalemiz yama notlarının çıkmasıyla birlikte güncellenecektir, bu nedenle güncel kalmak için düzenli olarak kontrol edin.

► İndirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.