League of Legends 11.24 PBE Yama Notları

League of Legends 11.24 PBE Yama Notları
League of Legends’ın gelecek yeni yaması 11.24 hakkında bildiklerimizi bir araya getirdik. Yama notlarını öğrenmek için tıklayınız.

League of Legends 11.24 PBE yama notları sızdı. Bu yama sezon 11’in son büyük yaması olacak. Riot Games Sezon 12 gelmeden önce son dengelemelerini bu güncellemede yapmış olacak. Ayrıca oyuncuların oyları ile gelecek olan Kazanova kostüm serisi bizleri karşılıyor. Dereceli ödülleri verildikten ve sezon bittikten sonra oyuncular büyük bir Vayne zayıflatması istiyorlar. Mavi öz mağazası da geri dönüyor! İsterseniz 11.24 güncellemesine beraber bakalım.

LoL 11.24 Yaması Ne Zaman Gelecek?

LoL sezon 11 son büyük güncellemesi beklenilenden biraz daha geç gelecek. Sezon öncesi son güncelleme olduğu için Riot Games oyuna soluklanması için biraz zaman veriyor. Bu yüzden LoL 11.24 yaması 8 Aralık tarihinde oyuna gelmiş olacak. Dereceli sıralar ve normal sıralar bu süre içerisinde kapalı olacaktır.

LoL 11.24 Güncellemesinde Neler Olacak?

FOXNGAME

League of Legends’a bu yamada güçlendirmeler ve zayıflatmalar geliyor. Oyuncuların Vayne için nerf istediklerinden bahsetmiştik. Riot Games bu güncellemede şampiyon dengelerken fazla güçlü olan şampiyonları hedef aldıklarını belirtti.

Geçen yama 11.23’teki en büyük sorunlardan ikisi alt koridorda kaos yaratan Vayne ile haritanın diğer ucunda hakimiyet kuran Camille idi. Kazanma oranları sırasıyla 54.14% ve 52.14 olan bu şampiyonlar düşük oynanma oranı sayesinde birçok oyuncuya "elo shower" (hızlıca lig kasmayı sağlayan hile gibi şampiyonlara verilen terimsel isim) niteliğinde seçimler haline gelmişti. Sadece Graves 51.5%/11.36% kazanma ve oynanma oranı ile bu şampiyonlara kafa tutabilecek nitelikte. Zaten kendisi başka bir “nerf” adayı.

Sezon 11’in unutulan şampiyonlarına gelecek olursak Azir ve Ryze, Illaoi ve sezonun yeni çıkan şampiyonu Gwen ile birlikte aynı safhaya yerleşiyor. Bu şampiyonların güçlendirme alacağına dair maalesef herhangi bir bilgi yok.

Yeni Kazanova Kostüm Serisi Geliyor!

LoL yeni yaması beraberinde 8 adet kostüm getiriyor. Klasik Kazanova kostüm serisine yeni görünüşler eklenecek. Şık takım elbiseler, şampanyalar ve resmi teçhizatlar hazır mı? Normalde Kazanova kostüm serisi oylamada Suç Şehri koleksiyonuna kaybetmişti. Fakat Riot Games oylama çok yakın olduğu için iki seriyi de genişletmeye karar verdi.

Kazanova Master Yi

FOXNGAME

Kazanova Malzahar & LeBlanc

FOXNGAME

Kazanova Leona

FOXNGAME

Kazanova Zed

FOXNGAME

Kazanova Brand

FOXNGAME

Kazanova Brand Prestij Serisi (Henüz görsel bulunmuyor)

League of Legends 11.24 yaması hakkında bildiklerimiz bu kadardı. Sezon 12 gelmeden önce son dengelemeleri bu yamada göreceğiz. Kazanova kostüm serisi hakkında konuşacak olursak bizce yeşil rengi takım elbise konsepti ile çok uyumlu olmuş. Şimdilik görüşmek üzere!


► Güvenilir ve indirimli LoL RP Riot Points satın almak için linke tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.