Khan, DAMWON Gaming'e Katıldı ve Nuguri FPX'e Gidiyor Olabilir

Khan, DAMWON Gaming'e Katıldı ve Nuguri FPX'e Gidiyor Olabilir
Khan'ın takıma katılmasıyla Nuguri, FPX kadrosunda yerini alıyor olabilir, detaylar makalede.
2020 League of Legends Dünya Şampiyonları DAMWON Gaming, aynı kadroyla 11. sezona devam etmeyebilir. DAMWON Gaming, eski FunPlus Phoenix ve T1 üst koridor oyuncusu Kim "Khan" Dong-ha'yı kadrosuna kattı ve bu, Jang "Nuguri" Ha-gwon'un çok yakında takım değiştirmesine yol açabilir.
 

Tweet'te DAMWON Gaming, Khan'ın şunları yapabileceğini söyledi: "Profesyonel bir oyuncu olarak sekiz yıllık deneyimine dayanarak takıma daha fazla beceri ve genel olarak tecrübe katıyor."

League of Legends’ın 10. sezonu Khan için tam olarak etkileyici değildi. SKT'den umut vaat eden bir yıl geçirdiği 2019'da ayrıldıktan sonra FunPlus Phoenix'e geçti ve burada Kim “GimGoon” Han-saem ile üst koridor rolünü paylaştı. Ancak, Khan, LPL'yi etkileyemedi ve 11. sezondan başlayarak, DAMWON Gaming ile İlkbahar ve Yaz bölümlerinde yarışarak kendi topraklarında geri dönecek. FPX, LPL Summer Split 2020'de zor zamanlar geçirdi. Normal grupta 8. oldular ve Bölge Finallerinde Invictus Gaming'e 3-2 yenildiler. DAMWON Gaming, Khan, Canyon, ShowMaker, Ghost ve BeryL ile yeni sezona girecek.

DAMWON Gaming’den Nuguri, FPX’e Gidebilir

Khan'ın DAMWON tarafına gelmesiyle Dünya Şampiyonu Nuguri, 11. sezon için başka bir organizasyona katılmayı düşünüyor olabilir. LPL, Nuguri için 11. sezonda tercih edilen lig olabilir ve bir Çin takımına kaydolma olasılığı oldukça yüksek. FunPlus Phoenix, Nuguri'nin katılmak isteyeceği takım olabilir, çünkü Khan'ın yanından ayrılmasından sonra, takımın geride bıraktığı boşluğunu doldurması gerekebilir ve Nuguri, yer için mükemmel olabilir.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.