Kendi Rolünüzü oynayın, Assassin'in Creed Keşif Turu ile Antik Dünyaları Ücretsiz Keşfedin

Kendi Rolünüzü oynayın, Assassin'in Creed Keşif Turu ile Antik Dünyaları Ücretsiz Keşfedin
Uplay Üzerinden ücretsiz bir deneyim yaşayın

 21 Mayıs'a kadar Discovery Tour: Ancient Egypt ve Discovery Tour: Ancient Greece'nin bağımsız PC sürümlerini ücretsiz alanlar Ubisoft aracılığıyla Uplay'ı indirip sınırsız kullanmaya devam edebilecekler.

Tarih hakkında bilgi edinmenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, Discovery Tour mükemmel bir yol. Keşif Turu: Eski Mısır sizi her biri Eski Mısır dünyasının farklı bir yönüne odaklanan 75 rehberli tura götürür. "Keşif Turu: Klasik Yunanistan", Klasik Yunanistan'ı keşfederken tur rehberleri, kısa sınavlar yaparak sizi sınayabiliyor. Assassin’in Creed hayranıysanız ve tarih hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, Discovery Tour tam size göre.

Discovery Tour: Ancient Egypt, Ptolemaic Mısır'ın açık dünyasında özgürce dolaşmanıza izin verir. İnsanlarının yaşamları, alışkanlıkları ve gelenekleri hakkında kendi hızınızda daha fazla bilgi edinin veya tarihçiler ve Mısırbilimciler tarafından küratörlüğünde sergilenen 75 turdan birini deneyimleyin.

Discovery Tour ücretsiz içerikleri 21 Mayıs'a kadar ücretsiz indirmek için https://free.ubisoft.com/ adresini ziyaret edin

Assasins Creed Valhalla Satın Al

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.