FOXNGAME
Canlı Destek

Kendi Oyununu Hak Eden 7 LoL Şampiyonu

Kendi Oyununu Hak Eden 7 LoL Şampiyonu
LoL’de toplam 165 şampiyon bulunuyor, doğal olarak hikayelerinin kendi oyunlarında anlatılmasını bekleyen pek çok harika karakter var.

Geçtiğimiz birkaç yılda League of Legends evreni, Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics gibi resmi Riot Games oyunlarının yanı sıra eleştirmenlerden olumlu not alan Netflix dizisi Arcane'nin piyasaya sürülmesiyle büyük ölçüde genişledi.

Riot Forge yayın etiketi altında LoL dünyasında geçen Ruined King, Hextech Mayhem ve The Mageseeker gibi birçok küçük bağımsız oyun da piyasaya sürüldü öyle ki en yakın zamanda Song of Nunu çıkışını yaptı.

LoL’de toplam 165 şampiyon bulunuyor, doğal olarak hikayelerinin kendi oyunlarında anlatılmasını bekleyen pek çok harika karakter var.

───────────────────────────────────

► Son of Nunu | 9 Paskalya Sürprizi

───────────────────────────────────

League of Legends Sahnesinde Parlayan 7 Şampiyon

Jinx

FOXNGAME

Jinx zaten League of Legends'ın en popüler şampiyonlarından biriydi, ancak Arcane animasyon dizisinin son derece başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle, Lig dışı hayranlar bile onun karakterinin derinliğini sevmeye başladı.

Bu kadar popülerlik ve her an uçup gidebilecek bir kişiliğe sahip Jinx hakkında bağımsız bir oyunun yapıldığını görmek çok kolay. Tıpkı Arcane gibi oyun da renklenecek ve hiç bitmeyen aksiyonla oyuncuları heyecanlandıracak. Jinx'in en çok Pow-Pow ve Fishbones adlı iki silahıyla tanındığını düşünürsek, yüksek adrenalinli bir nişancı oyunu doğal olarak uygun olacaktır.

Taliyah

FOXNGAME

Hızlı tempolu koşu oyunları, Subway Surfers ve Sonic Dash gibi, kesinlikle harika ve League of Legends'ın kendi taş dokucuyusu Taliyah, böyle bir oyuna mükemmel bir uyum sağlar.

Buna ek olarak, engelleri aşmak veya düşmanları alt etmek için hareket ederken kaya oluşumları yaratabilir ve hareket ettirebilir. Kayaların saldırıları da harika saldırı araçları olurdu.

Lee Sin

FOXNGAME

League of Legends'ın oynaması en eğlenceli şampiyonlarından biri de Lee Sin.

Anavatanının kutsal dengesini korumaya yemin etmiş savaşçı-keşişin hikayesi oyuncuların ilgisini çekecektir. Dahası, Lee Sin'in çok ihtiyaç duyulan görsel güncellemeyi alacağı doğrulandığından, yeni bir oyun onun göreceği ilgiyle iyi bir uyum içinde olacaktır.

Neeko

FOXNGAME

Neeko'ya yapılan son orta kapsam güncellemesi güzel bir başarı oldu. Özellikle haritadaki hemen hemen her varlığa veya nesneye şekil değiştirmesine olanak tanıyan genişletilmiş pasifiyle oynanış biçiminde devrim yarattı.

Oyuncuların, onun tüm yeni numaralarıyla düşmanın menziline gizlice girmenin verdiği eğlence göz önüne alındığında, bütün bir oyun bu konsept etrafında inşa edilebilir. Keşfedeceği Ixtal ormanı aynı zamanda diğer League of Legends hikâye oyunlarında sergilenen daha kentsel ve yeraltı mekanlarından çok farklı bir ortam yaratacaktı. Genel olarak bu, eğlenceli ve yaratıcı gizliliğe vurgu yapan rahat bir oyun olacaktır.

Renata Glasc

FOXNGAME

Renata Glasc, insanları kendi isteği doğrultusunda manipüle etmekten çekinmeyen acımasız bir iş insanı. LoL evreninde birincil rol üstlenecek daha iyi bir aday olamazdı.

Onun sıfırdan zenginliğe uzanan hikayesi, Zaun'un karanlık derinliklerinde yola çıkan oyuncular için mükemmel bir ilham kaynağı olacaktı ve kimya endüstrisi, popüler Arcane serisiyle bağlantı kurarak türe yeni bir bakış açısı kazandıracaktır.

Zoe

FOXNGAME

Mizah ve hayal gücünün simgesi olarak, Zoe, yeni bir League of Legends hikâye oyunu için mükemmel bir yıldız olabilir. Bir göksel haberci olarak, temelde istediği her yere gidebilir, kendisi için sevinç yaratabilir ve bu süreçte diğerlerine de karışıklık çıkarabilir. Bu, seviyelerin radikal farklı ortamlarda geçebileceği ve hikâyenin sonsuz olasılıklarla dolu olabileceği anlamına gelir.

Oyunda Zoe'nin League of Legends'daki en güçlü temel yeteneklerinden biri olan W - Büyü Hırsızı bulunuyor, bu yetenek ona büyücü yeteneklerini ve eşya yeteneklerini çalma yeteneği sağlıyor. Benzer bir yetenek, aynı derecede eğlenceli olabilir ve portallar yapma yeteneğiyle birleştirildiğinde yaratıcı oyun için sonsuz olanaklar meydana gelir.

Yasuo ve Yone

FOXNGAME

İkonik rüzgâr kardeşleri Yasuo ve Yone, eğlenceli, aksiyon odaklı bir işbirliği oyunu için doğal bir uyum olabilir, bu da arkadaşlar ve çiftlerin birlikte oynaması için mükemmel olabilir. Talihsiz olaylar, iki kardeşin kavgaya tutuşmasına neden oldu; Yasuo aslında Yone'u öldürdü, ancak gizemli bir şekilde yeniden dirildi, bu nedenle oyunları, anlaşmazlıklarından önce geçebilir.

Kardeşler, bunun yerine birlikte çalışabilir ve tıpkı tüm zamanların en iyi işbirliği oyunlarından biri olan "It Takes Two" gibi, her karakterin kendi benzersiz hareketlere ve kombolara sahip olabileceği, birden fazla oynanışın daha çekici hale geldiği bir oyun meydana gelebilir.

FOXNGAME FIRSATLARI
{{ product.name }}
{{ product.name }}
{{ product.price }}
{{ product.oldPrice }}
{{ product.discountRate }}
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}