Kariyer Modu FIFA 22’ye Hangi Yenilikleri Getirecek?

Kariyer Modu FIFA 22’ye Hangi Yenilikleri Getirecek?
Ekim 1’de çıkması beklenen FIFA 22’nin resmi fragmanıyla beraber Kariyer Modu hakkında verilen bilgiler, hayranlar arasında büyük heyecan yarattı. Geliştirici ekip, Kariyer Modunun gerçekçi bir tecrübeye yakın olmasını amaçlamış.

Çıkış tarihi yaklaştıkça FIFA 22 ile ilgili git gide daha fazla şey açığa çıkıyor. 1 Ekim’de çıkış yapacak oyunla alakalı 11 Temmuz’da, oyunun en yeni fragmanının yanı sıra, oyuncuların uzun süredir beklediği Kariyer Modu ile ilgili de bir sürü bilgi paylaşıldı. EA’nin açıkladığına göre yeni mod, oyuncuları daha da sürükleyici bir Menajer Modu tecrübesine yaklaştırmayı hedefliyor. Moddaki en çok dikkat çeken ve olumlu bir dönüş alacağını tahmin edeceğimiz özellik de “Kulüp Yaratmak”.

Kariyer Modu Özellikleri

♦ Kulüp Yaratma

EA’nın açıkladığına göre Kariyer Modundaki “Kulüp Yaratma” (Create A Club) modu, oyuncuların kendi kulüplerini sıfırdan kurmalarına imkân sağlayacak. Bu yaratma kısmının mekanikleri hâlâ tam olarak gösterilmemiş olsa da, Ultimate Team modunu referans olarak alırsak oyuncuları çok çeşitli ve keyifli bir deneyimin beklediğini söyleyebiliriz. Resmi olarak yapılan bir açıklama, takımın gerçek tecrübelere yakın olacağını işaret ediyor. Takımlar sıfırdan başlayıp adım adım başarıya ulaşacak ve sonunda dünya çapında üne ulaşacak şeklinde bir yolculuk tasarlanmış olabilir.

─────────────────────────────────────────────────────────

► FIFA 22 Sistem Gereksinimleri, Oyuncular, Çıkış Tarihi

─────────────────────────────────────────────────────────

♦ Stadyum Yaratmak

Kulüp Yaratmak seçeneğinin yanında oyuncular Kariyer Modu içerisinde kendi stadyumlarını da tasarlayabilecekler. Xbox’un FIFA 22 resmi sayfasında yazdığına göre oyuncular Kariyer Modunda kendilerine özgü araç gereçleri, stadyumlarını ve armalarını tasarlayabilecek.

♦ Online Kariyer Modu

FOXNGAME

Kariyer modu oyuncuları, FIFA’da uzun yıllardan beri çok oyunculu kariyer modu seçeneğinin gelmesini bekliyordu. FIFA 22’de, FIFA 21’deki Ultimate Team’de olduğu gibi, çok oyunculu seçeneği olacağı duyuruldu. Bu gelişme oyuncuların keyif almasının yanında, geliştirici takımın da gelecekte oyun üzerindeki gelişmeleri daha istikrarlı bir şekilde sürdürmeleri açısından da işe yarayabilir.

♦ Ara Sahneler

Basın toplantıları dahil ara sahneler oyuncular tarafından sevilen ayrıntılardan birisi. PES 2019’un gözden geçirilmiş versiyonundaki PES’ Master League’de gördüğümüz gibi, ara sahneler oyuncular arasında çok popüler. FIFA 22’de de bunun dikkate alındığını ve Kariyer Moduna ekleneceğini düşünüyoruz. Devre arası soyunma odası konuşmaları, takımların antrenmanları ve yapılan toplantılar kesinlikle oyunun keyfini arttıracak ayrıntılar. Gelişmeleri öğrenmek için bizi takipte kalın!


%5 Ön Sipariş İndirimi İle FIFA 22 Satın Almak İçin Tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.