İOS cihazlar için PUBG Mobile Lite gibi en iyi 3 çevrimdışı oyun

İOS cihazlar için PUBG Mobile Lite gibi en iyi 3 çevrimdışı oyun
PUBG Mobile Lite, hem yüksek kaliteli hem de düşük kaliteli akıllı telefonlarla uyumlu bir battle royale oyunudur. Bu makaledeki oyunlar, PUBG Mobile Lite gibi en iyi çevrimdışı iOS oyunlarıdır.

PUBG Mobile Lite, heyecan verici oynanışı ve gerçekçi grafikleri ile tanınan bir battle royale oyunudur. Düşük kaliteli cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilir, bu yüzden mobil oyuncular arasında popüler bir seçimdir. Düşük kaliteli cihazlarla uyumlu olmasına rağmen, PUBG Mobile'a benzer bir oyun sağlar. Ancak, oyunun çalışması için istikrarlı ve hızlı bir internet bağlantısı gerekir. Bu, PUBG Mobile Lite oynamak isteyen herkes tarafından kullanılamayabilir. PUBG Mobile Lite gibi oyunların keyfini çıkarmak isteyen ancak hareket halindeyken sabit bir internet bağlantısı bulma zahmetini istemeyen iOS cihaz sahipleri aşağıdaki listede beğendikleri bir şey bulabilirler.

İOS cihazlar için PUBG Mobile Lite gibi en iyi 3 çevrimdışı oyun

1. ScarFall - Royal Combat

FOXNGAME

PUBG Mobile Lite gibi, bu oyun da heyecan verici ve oynamak için ilgi çekici bir oyun.

Mobil oyuncular, bu battle royale oyununda Birinci Şahıs Modu ve Üçüncü Şahıs Modu arasında geçiş yapma özgürlüğüne sahiptir. ScarFall ayrıca, oyuncuların düşmanlarını kolaylıkla yenebilecekleri büyük bir silah cephaneliğine sahiptir.

Oyuncular bir maç oynarken 2 birincil silah ve 1 ikincil silah alabilir.

Bu oyun aynı zamanda oyuncuların bir yerden diğerine seyahat etmek için kullanabilecekleri birçok araç sunuyor. ScarFall, bir maç sırasında oyuncuların 3 kez yeniden doğmalarına izin verme bonusuna sahiptir.

2. Gun War: Shooting Games

FOXNGAME

Bu çevrimdışı nişancı oyunu, oyuncuların seçim yapabileceği 6 özel mod sunar. Oyunu silahlı oynaması için seven PUBG Mobile Lite oyuncuları, 124'ün üzerinde nişancı görevi olduğu için harika vakit geçirecekler.

Gun War: Shooting Games, oyuncuların düşmanlarını yenmek için kullanabilecekleri 50'den fazla gerçekçi silah türü sunuyor. Bu silahların en iyi yanı, oyuncuların performanslarını artırmak için onları yükseltebilmeleridir. M4A1, AK-47, Mp5, M87-T, M79, Stw-25 bu başlıkta bulunan silahlardan sadece birkaçı. Oyuncular ayrıca keskin nişancılar, sağlık görevlileri vb. Gibi benzersiz takım üyelerinin rollerini de üstlenebilir.

3. Cover Fire: Gun shooting games

FOXNGAME

Bu oyun, öncelikle PUBG Mobile Lite gibi hayatta kalma unsurlarına sahip bir atış oyunudur.

Cover Fire: Gun Shooting, Apple App Store'da 4,7 yıldızla harika bir derecelendirmeye sahiptir. Yüksek derecelendirme, muhtemelen kullanıcıların oyun tarafından hayal kırıklığına uğramadığı anlamına gelir.

Oyuncular, internet bağlantısı gerektirmeyen tek oyunculu görevleri tamamlarken heyecan verici bir zaman geçirecekler.

Ayrıca oyuncuların katılabileceği Çevrimiçi Keskin Nişancı Turnuvaları da vardır. Bu unvan aynı zamanda oyunculara ücretsiz bir zombi etkinliğinde zombilerle savaşma şansı veriyor.

Oyunun sunduğu gerçekçi silahlar sadece heyecana katkıda bulunuyor.

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.