Hyper Scape Beta'ya Nasıl Erişilir?

Hyper Scape Beta'ya Nasıl Erişilir?
Beta'ya erişim için bilmeniz gereken her şey burada!
Hyper Scape resmi olarak açıklandı ve şimdi sadece davet ile betaya erişim sağlayabilirsiniz. Geliştiriciden ve yayıncı Ubisoft'tan oynaması ücretsiz Battle Royale birinci şahıs nişancı, fütüristik bir bilim kurgu estetiğine bürünüyor, burada üç kişilik kadrolarda 100'e kadar oyuncu, savaşmak için Neo-Arcadia adlı kentsel tarzı bir haritaya atlıyor. Bunu da denemek için beklemek zorunda değilsiniz. Oyunu şimdi oynamaya başlamanın bir yolu var. Hyper Scape için teknik test şu anda yayında ve bazı Twitch yayıncıları oyunu oynuyor. Şu anda, 450K'dan fazla izleyici Hyper Scape yayınlarında ve görüntüleyenlerin betaya erişebilmeleri için Twitch drop sistemi ile anahtarlar verilecek. Hyper Scape'e nasıl ulaşabileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. Aşağıda nasıl erişebilieceğinizi anlatacağız.

Hiper Scape Beta'ya Nasıl Erişilir?

Hyper Scape beta sürümüne girmek için Ubisoft ve Twitch hesaplarınızı bağlamanız ve Hyper Scape yayınlarını izlemeniz gerekir. Twitter'daki Hyper Scape hesabı aşağıdaki talimatları takip ederek nasıl erişebileceğinizi açıkça anlatmıştır.
 
  • Ubisoft Drops sayfasını ziyaret edin ve "get started." bölümünü seçin.
  • "login with Twitch." yazısına tıklayın.
  • Twitch hesabınızı yetkilendirin.
  • Ubisoft hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
  • Ubisoft account sayfasından Ubisoft hesabınızı doğrulayın .
  • Twitch'e gidin ve dropların etkin olduğu Hyper Scape yayınlarını izleyin.
 

Drop beklerken, oyun, video arızası ve Hyper Scape'in erken izlenimleri gibi daha derinlemesine bir kapsama sahip olacağız ve sizlere daha net bilgiler sunacağız, bu yüzden bizi takipte kalmaya devam edin.
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.