Horizon Zero Dawn PC Ağustos Ayında Geliyor

Horizon Zero Dawn PC Ağustos Ayında Geliyor
Hemen indirimli fiyatlı ile sitemizden ön siparişini verebilirsiniz, detaylar makalede.
Sony, bu yılın başlarında Guerrilla tarafından geliştirilen seçkin oyunu olan Horizon Zero Dawn'ın PC'ye geleceğini ve yeni bir fragmanın 7 Ağustos'ta başlayacağını doğruladı. Açık dünya macerasını beğeninize göre özelleştirmeniz için çok sayıda grafik geliştirmesi ve özelliği ile hem Steam'e hem de Epic Games Store'a geliyor. Lansman sırasında Horizon Zero Dawn, ultra geniş monitörleri, kilitsiz kare hızını, gelişmiş çevre fiziğini ve gelişmiş yansıma ayrıntılarını destekleyecek. Bu, optimizasyon, denetleyici yeniden eşleme ve oyun içi bir karşılaştırma aracı için bir dizi grafik seçeneğinin sonucu mümkün olacak.Tam sürüm, Horizon Zero Dawn'ın genişlemesi, Frozen Wilds'ın yanı sıra dijital bir artbook ve çok sayıda silah, kıyafet, teçhizata anında erişim sağlar. Bunlar aşağıdaki gibidir;
  • Carja Storm Ranger Outfit and Carja Mighty Bow
  • Carja Trader Pack
  • Banuk Trailblazer Outfit and Banuk Culling Bow
  • Banuk Traveller Pack
  • Nora Keeper Pack

Horizon Zero Dawn, bu ay PC'de çıkış yapacak olan Guerrilla Games'in Decima Engine'ini kullanıyor. Kojima Productions'ın Death Stranding oyunuda Decima kullanılarak oluşturuldu. Steam ve Epic Games Store'da 14 Temmuz'da piyasaya sürülecek. Her biri Death Stranding PC ilk izlenimlerimize dayanarak etkileyici bir şekilde çalışan aynı özelliklerin çoğunu destekliyor.

Horizon Zero Dawn ilk olarak 2017'de PS4'e özel olarak piyasaya sürüldü ve oyunculara Aloy ve robotik hayvanların yaşadığı bir dünya tanıtıldı. Horizon Forbidden West, son zamanlarda Sony'nin PlayStation 5 yayını sırasında duyuruldu ve 2021'de sadece bir sonraki nesil konsol olan PS5 için piyasaya sürülecek.

Hemen Horizon Zero Dawn satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.